Nie żyje poparzony 39-latek. To ofiara wybuchu gazu w Kotlinie

1
Niestety, w szpitalu zmarł 39-letni mężczyzna, który został ciężko poparzony w wyniku wybuchu gazu w Kotlinie w powiecie jarocińskim. Do wypadku doszło na początku tego tygodnia. Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności wyjaśniające przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

O wybuchu gazu w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Kotlina w powiecie jarocińskim informowaliśmy na łamach portalu wlkp24.info.

CZYTAJ: Wybuch gazu w Kotlinie. Poparzony mężczyzna trafił do szpitala

Poszkodowany został 39-letni mężczyzna, którego z garażu wyniósł jeden z sąsiadów i udzielił mu pierwszej pomocy. Z poparzeniami ciała mężczyzna trafił najpierw do szpitala w Pleszewie, a stamtąd został przetransportowany do centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Niestety, jarocińska policja potwierdziła, że obrażenia 39-latka okazały się zbyt poważne i mężczyzna zmarł. – Zmarł wczoraj, czyli 7 grudnia w szpitalu w Siemianowicach Śląskich. Na poniedziałek zarządzono przeprowadzenie sekcji zwłok – informuje asp. sztab. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick