Wygraj podwójny bilet do Cyrku Arena!

0
Cyrk Arena zawita do Ostrowa Wielkopolskiego! W programie jedyny w swoim rodzaju Transformers - samochód, który w kilkanaście sekund zamienia się w robota. Ponadto taniec hula hoop oraz ekwilibrystykę w sieciach zaprezentuje Ssnake - finalista ogólnopolskiego show telewizyjnego. Artysta w duecie z Nomi Magic zaprezentuje niesamowite show wielkiej iluzji. Oprócz tego będzie można zobaczyć pokazy wielbłądów, lam, kuców, osłów oraz koni rasy Andaluzja. Na portalu wlkp24.info czekają na Was do wygrania cztery podwójne wejściówki.

Mamy cztery podwójne bilety na przedstawienie Cyrku Arena, które odbędzie się 1 maja o godzinie 16.00 na targowisku przy ulicy Witosa. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was konkurs!

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać podwójną wejściówkę do Cyrku Arena?”

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości wpisujcie „Cyrk Arena”. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do wtorku (30.04) do godziny 8.00.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick