DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Wciąż można pomóc Adrianowi! Przed nami wyjątkowy koncert!

Historię 13-letniego Adriana Szymkowiaka przedstawiliśmy parę tygodni temu na łamach naszego portalu. Nastolatek walczy ze złośliwym nowotworem – mięsakiem granulocytarnym. Trwa walka z czasem, a koszty leczenia znacznie przewyższają możliwości finansowe jego rodziców.

CZYTAJ: Adrian z dnia na dzień traci siły. Leczenie kosztuje fortunę. Pomóż!

Z pomocą ruszyli mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego oraz jego koledzy i nauczyciele ze szkoły. Zorganizowano licytację, w której mogliście uczestniczyć na żywo za pośrednictwem Telewizji Proart i naszego portalu. Sportowe gadżety, koszulki, biżuteria oraz lokalne przekąski zostały wylicytowane za łączą sumę kilkudziesięciu tysięcy złotych!

CZYTAJ TAKŻE: Ogrom serca i olbrzymi zastrzyk gotówki dla Adriana! Zobacz, jakie gadżety wylicytowano!

To nie koniec pomocy dla Adriana! Już 27 października, czyli w najbliższą środę w Ostrowskim Centrum Kultury odbędzie się charytatywny koncert. Bilety wstępu będą jednocześnie cegiełką, którą dołożycie do leczenia nastolatka. Na scenie wystąpi zespół Bosscy, a w czasie imprezy odbędą się kolejne licytacje. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tam coś dla siebie! Początek już o godzinie 19.00!

ZBIÓRKA W SERWISIE SIEPOMAGA.PL

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • DA
    Dla Adiego

    wtorek, 26 października, 2021

    Wielka prośba! Udostępniajcie post na Facebooku, „Drużyna Adriana ” -licytacje. Im nas więcej, tym lepiej. Zachęcam też do udziału w licytacjach.

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz