TO JUŻ DZIŚ! Jedna z najważniejszych przedwyborczych debat

10
Na tę debatę czekają wszyscy mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego i nie tylko. Punktualnie o godzinie 18.00 na antenie Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info rozpocznie się ostrowska debata samorządowa. Damian Grzeszczyk, Beata Klimek, Łukasz Mikołajczyk i Alojzy Motylewski zasiądą obok siebie i przedstawią swoje pomysły na Ostrów.

Na temat tej debaty krążyły różne plotki. Niektórzy podejrzewali, że na debacie nie zjawią się wszyscy kandydaci. Uspokajamy. Wszyscy zadeklarowali udział w dzisiejszym spotkaniu. Wszyscy przygotowują się do niego od samego rana.

Kandydaci tak, jak dotychczas zmierzą się w czterech rundach: gospodarce, polityce społecznej, edukacji oraz kulturze i sporcie. Czeka ich też minutowa autopromocja. Każdy z kandydatów najpierw odpowie na pytanie zadane przez prowadzącą. Potem nadejdzie czas na pytania wzajemne.

Przed urzędującą prezydent Beatą Klimek ciężkie zadanie. Jej kontrkandydaci na pewno nie popuszczą i szykują wyciągnięcie asa z rękawa.

Ostrowska debata samorządowa już o 18.00 NA ŻYWO w Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info.

Harmonogram debat w TV Proart:

1 października, godz. 18.00 – Nowe Skalmierzyce
4 października, godz. 18.00 – Pleszew
8 października, godz. 18.00 – Ostrzeszów
11 października, godz. 18.00 – Jarocin
15 października, godz. 18.00 – Krotoszyn
18 października, godz. 18.00 – Ostrów Wlkp.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

10 KOMENTARZE

 1. 6
  7

  KOD-ziarski zespół BiG CyC zachęca na antenie Proart do wyborów. Śpiewak tego zespołu mówi, że pójdzie na wybory, bo do lokalu wyborczego ma rzut moherowym beretem. Ciekawe czy, ile i od kogo zainkasował za tę ukrytą antyreklamę PiS wspomniany lewak? Ponadto jestem zauroczony samą firmą, która pewnie darmo emituje taką mobilizację do udziału wyborców w wyborach.

 2. 2
  1

  Czy prowadząca może zadać pytanie dotyczące gospodarki odpadami. Konkretnie jak kandydaci chcą rozwiązać problem wysypiska śmieci i i odoru zatruwającego życie okolicznych mieszkańców.

 3. 2
  1

  Pani Prezydent w ogóle nie zajmuje się problemem w oświacie odnośnie płac obsługi i administracji. Napisaliśmy zbiorowe pismo ( z podpisami przedszkoli i szkół) na które nawet nie dostaliśmy odpowiedzi. Dostaliśmy je, za to do ręki z powrotem. Dziękujemy Panu Mikołajczykowi za to, że nas wysłuchał i jako jeden z nielicznych stara się o nasze dobro, które nie dochodzi nawet do 2000zł na miesiąc.

 4. Trzymam kciuki za wybory 2018.

  Oby wygrał Pan Motylewski, to całe Parcele Zacharzewskie będą
  w końcu miały normalne chodniki!

  Gdyby przez całe dziesięciolecia nie był tak aktywnym działaczem , przewodniczącym osiedla
  i radnym, to połowa Parceli Zacharzewskich miałaby, do tej chwili, gruntowe ulice bez oświetlenia.

  Życzę Panu Motylewskiemu sukcesu w wyborach,
  bo ma duże doświadczenie polityczne i wiedzę techniczną, tak potrzebną w życiu miasta.
  Należy podkreślić , że zna Ostrów jak mało kto.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick