DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Piotr Garbarek nie jest już trenerem Jaroty Jarocin [WIDEO]

Zarząd Jaroty Jarocin podjął decyzję. Piotr Garbarek przestał być trenerem pierwszej drużyny JKS-u.

Piotr Garbarek nie jest już trenerem Jaroty Jarocin. Taką decyzję podjął zarząd klubu. „Dziękujemy trenerowi Garbarkowi za podjęcie się trudnego zadania w 2019 roku i życzymy powodzenia w dalszej karierze. Zawsze będzie postacią niezwykle ważną dla jarocińskiego klubu” – czytamy w krótkim komunikacie klubu.

JKS w ostatnim czasie nie radził sobie najlepiej. Po kilku latach walki o utrzymanie się w III lidze zespół nie był w stanie powtórzyć tego w minionym sezonie. Jarota spadł do wielkopolskiej IV ligi. Brakowało wzmocnień, odeszło kilku ważnych graczy, skład uzupełniano głównie wychowankami, którzy nie wnosili odpowiedniej jakości.

To wszystko przyczyniło się do coraz gorszych wyników notowanych przez drużynę. JKS nadal walczy o utrzymanie, ale w tym razem w IV lidze. Po rundzie jesiennej sezonu 2023/24 Jarota zajmował 11. miejsce w tabeli. Na wiosnę zespół prowadzony przez Piotr Garbarka (skład zimą też został osłabiony kadrowo) odnotował 6 porażek w 6 spotkaniach ligowych. Teraz plasuje się na 14. pozycji walcząc o przetrwanie. W połowie marca JKS odpadł też z Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim w rywalizacji z Pogonią Nowe Skalmierzyce.

Na razie pierwszą drużynę Jaroty będzie prowadzić dotychczasowy asystent Piotra Garbarka – Paweł Kryś.

1 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • J
    jarock

    środa, 24 kwietnia, 2024

    Kólko wzajemnej adoracji…

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz