Potrącił 19-latkę. Sam zgłosił się na komendę

4
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie poszukiwali mężczyzny, który dnia 28 października przywiózł do tamtejszego szpitala ranną 19-latkę i oddalił się w nieznanym kierunku. 28-latek dzień później sam zgłosił się na policję przyznając, że to on jest sprawcą potrącenia młodej kobiety.

28 października doszło do poważnego potrącenia 19-letniej kobiety. Jak wynika ze wstępnych informacji mężczyzna jadąc nieoświetlonym odcinkiem drogi, potrącił kobietę. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kozły w powiecie ostrzeszowskim.

Mężczyzna osobiście zawiózł poszkodowaną do szpitala, po czym oddalił się w nieznanym kierunku. 19-latka doznała licznych i poważnych obrażeń. Monitoring szpitala zarejestrował wizerunek mężczyzny, który trafił na komendę policji w Ostrzeszowie.

Okazuje się, że dzień później (29 października) mężczyzna zgłosił się na komisariat. – Przyznał się do tego, że to on jest sprawcą potrącenia 19-letniej mieszkanki gminy Ostrzeszów. W chwili obecnej mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie, także pobrano od niego krew do badania na obecność alkoholu oraz narkotyków – informuje kom. Ewa Jakubowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

W tej chwili prowadzone jest postępowanie w sprawie. Najprawdopodobniej mężczyzna stanie przed sądem.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Jadąc dawno temu z mężem samochodem przebiegło nam dziecko.Zostało delikatnie dotknięte lusterkiem.Nie wiedząc co się stało,wysiadłam z auta i uciekałam w innym kierunku.A przecież to nie ja byłam kierowcą.Ja spanikowałam,być może ,że on też.Ale i tak miał tyle siły ,że odwiózł dziewczynę do szpitala.A może nie miała na sobie żadnego odblasku.Na filmie nie szedł chwiejnym krokiem. Nie wszyscy co uczestniczą w wypadku są pijani.

  2. po co go zamykali. skoro biegły stwierdzi ze dziewczyna była nie oświetlona i to ona zostanie uznana za winną. A on nie uciekł a poszedł do domu, po co miał zostawać i czekać.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick