Oni pójdą do cyrku! [WYNIKI KONKURSU]

3
Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania były cztery podwójne wejściówki na występ Cyrku Arena, który odbędzie się 1 maja w Ostrowie Wielkopolskim. Uczestnicy naszej zabawy wykazali się niezwykłą kreatywnością i jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia, wybierając zwycięzców.

Uczestnicy naszego błyskawicznego konkursu, w którym do wygrania były cztery podwójne wejściówki na występ Cyrku Arena udowodnili, że kreatywności im nie brakuje. Pytanie konkursowe brzmiało: „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać podwójną wejściówkę do Cyrku Arena?”

Jedni pisali prosto z mostu, zwięźle formułując myśli i konkretnie próbując przekonać nas, że to właśnie oni powinni wygrać, inni postanowili zaskoczyć nas wierszem. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy, a poniżej publikujemy listę zwycięzców.

Nagrodzeni w konkursie:
Ewa Nawrot
Magdalena Płonka
Małgorzata Walczak
Jarosław Wiatrak

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Do cyrku, w którym są zwierzęta ??? Przy okazji pytanie do władz miasta – co w związku z przeprowadzoną dawno temu ankietą wśród mieszkańców o zakazie zwierząt w cyrku w „naszym” mieście ?!

    • Caryca Ci odpowie. W moim mieście dopóki ja jestem prezydentem cyrk ze zwierzętami będzie, bo tak chcą moi ostrowianie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick