DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Zrewanżować się za miniony sezon. KPR podejmie Olimp Grodków [WIDEO]

KPR Ostrovia na inaugurację sezonu sprawiła niespodziankę wygrywając na trudnym terenie w Gorzowie 28:27. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że to ostrowianie praktycznie przez całe 60 minut mieli mecz pod kontrolą. Znikoma ilość błędów własnych, bardzo dobra gra w defensywie i skuteczny atak sprawiła, że Ostrovia dopisała sobie po pierwszym spotkaniu trzy punkty do ligowej tabeli.

Od poniedziałku w ostrowskim zespole rozpoczęła się „misja Grodków”. Już w zeszłym sezonie przekonaliśmy się, że pierwsza liga piłkarzy ręcznych jest nieobliczalna, więc czujność trzeba zachować przez cały sezon.

Olimp Grodków to zespół, który w zeszłym sezonie sprawił kilka niespodzianek, między innym dwukrotnie pokonując zespół Kazimierza Kotlińskiego. W 1. kolejce Ostrovia przegrała na wyjeździe po rzutach karnych, w rewanżu goście wyrwali wygraną w samej końcówce spotkania.

Podstawa to skupić się na własnej grze. Wystrzegać się własnych błędów i twardo zagrać w obronie. Tym bardziej, że Olimp Grodków na początku sezonu nie wygląda najlepiej. W pierwszej kolejce przegrali we własnej hali z osłabioną Olimpią Medex Piekary Śląskie.

W kadrze Ostrovii na sobotni mecz kilka znaków zapytania. Niepewny jest występ Adriana Wojkowskiego i Patryka Marciniaka. Trenerzy Maciej Nowakowski i Rafał Stempniak na pewno nie będą mogli skorzystać jeszcze z Michała Bałwasa.

Patryk Marciniak po meczu w Gorzowie narzekał na ból w plecach jednak w sobotę ma być gotowy do gry. Największa niewiadoma to występ Adriana Wojkowskiego, który wygraną w pierwszej kolejce opłacił urazem głowy.

Trzymamy kciuki za szybki powrót Adriana Wojkowskiego na boisko. Decyzja zapadnie chwilę przed sobotnim meczem, który rozpocznie się o godzinie 18:00 w hali przy Szkole Podstawowej nr 14 w Ostrowie Wielkopolskim. Dziesięć minut wcześniej rozpocznie się bezpośrednia transmisja w Telewizji Proart oraz na portalu WLKP24.info.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz