DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Ostrów Wlkp.: Koniec z podatkiem za posiadanie psa

Dotychczas właściciele psów byli zobowiązani płacić rocznie 54 złotych za psa. Z tej opłaty zwolnieni byli tylko ci ostrowianie, którzy adoptowali zwierzaka z Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim.

Od 2018 roku wszyscy mieszkańcy zostaną zwolnieni z podatku od posiadania zwierzęcia bez względu na to czy jest adoptowany czy nie. – Nie będziemy więc jako miasto nakładać już na mieszkańców posiadających psy dodatkowych opłat – deklaruje prezydent miasta Beata Klimek.

Napisz do autora

Komentarze (8)
 • ...

  piątek, 3 listopada, 2017

  Ale też mi wielka ulga:) Może rajcy miejscy w końcu pochylą się nad obniżeniem podatku od gruntu i nieruchomości? Człowiek całe życie inwestuje na swoim dorobku i jeszcze płaci za powietrze….

  Odpowiedz
 • E
  EWA

  piątek, 3 listopada, 2017

  A mam pytanie a za czyje pieniądze będą sprzątane gówna w centrum miasta ? nas podatników od nieruchomości

  Odpowiedz
 • G
  Gemini

  piątek, 3 listopada, 2017

  Dodajmy czyja to była od dawna inicjatywa… na pewno nie pani prezydent, tylko radnego. Ale chętnie sobie przypisze kolejną „zasługę”.

  Odpowiedz
 • D
  Dddddd

  niedziela, 24 listopada, 2019

  Jeśli ktoś myśli o innych nie tylko o sobie i ma swoją kulturę to zawsze po sprząta po pupilu a podatek to rzeczywiście śmieszne my płacimy podatek od nieruchomości remontujemy sprzątamy itd a ci w blokach aby narzekają za co oni tyle płacą w bloku kasy ja wam powiem za obsługę pilota

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz