DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

13. Grand Prix Komeda w obiektywie Andrzeja Staszoka [GALERIA ZDJĘĆ]

Opada kurz po 13. Grand Prix Komeda, który relacjonowaliśmy na wlkp24.info przez ostatnie dni. Finał miał miejsce w sobotę, a wręczenie nagród transmitowaliśmy na wlkp24.info i w Telewizji Proart. Teraz zapraszamy Was na fotograficzną podróż przez wszystkie dni festiwalu.

Portret niespodzianka dla dyrektora festiwalu Łukasza Maciejewskiego / fot. Andrzej Staszok

Grand Prix Komeda to festiwal filmowy, który zdobywa coraz większą renomę. Do Ostrowa Wielkopolskiego każdego roku przyjeżdżają najwięksi aktorzy w Polsce. Ikony scen teatralnych i srebrnego ekranu goszczą w Ostrowskim Centrum Kultury rozmawiając o kinematografii, swojej pracy, która jest ich pasją, zdradzają kulisy powstawania filmów, smaczki z aktorskiego życia, dzielą się anegdotami i odkrywają siebie przed publicznością tak licznie gromadzącą się na widowni.

Oprócz wystaw, rozmów, projekcji filmów i występów artystycznych nie brakowało też żartów, zaskakujących sytuacji i niespodzianek. Jedna z takich sytuacji dotyczyła Łukasza Maciejewskiego – dyrektora artystycznego Grand Prix Komeda, który – choć z Ostrowa Wielkopolskiego nie pochodzi – czuje się tu jak w domu i pewne będzie jeszcze lepiej wspominał wizyty w tym mieście po tym, jak otrzymał portret ze swoim wizerunkiem autorstwa Szymona Wasielaka.

Zobacz galerię zdjęć z 13. Grand Prix Komeda autorstwa Andrzeja Staszoka

13. Grand Prix Komeda na wlkp24.info

Zobacz galę wręczenia nagród w 13. Grand Prix Komeda

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz