Wygraj bilet na konferencję „Bądź świadomym przedsiębiorcą”

0
materiały organizatora
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest bilet dla jednej osoby na konferencję "Bądź świadomym przedsiębiorcą". Odbędzie się ona w piątek 22 listopada o godz. 17.00 w Hotel Villa Royal przy ul. Sienkiewicza 2 w Ostrowie Wielkopolskim. Szczegóły na wlkp24.info.

„Jak co roku do Ostrowa Wielkopolskiego przyjeżdżają osoby z niezwykle interesującą historią swojej drogi, z własnym bagażem doświadczeń i nauką jaką z tego wynieśli, dając nam tym samym kopa inspiracji i motywacji” – mówią organizatorzy. Jak podkreślają, to jedyna tego typu konferencja w regionie i niezwykła okazja, aby porozmawiać z wyjątkowymi osobami, które łączą wykorzystują swoje bogate doświadczenia w prowadzeniu biznesów.

O kim mowa? O trojgu niezwykle doświadczonych liderów swoich branż, którzy rozwijają prężnie działające firmy, choć ich drogi nie były usłane różami. Czasami musieli walczyć z przeciwnościami niezależnymi od nich, innym razem zaczynać całkowicie od początku. To Patrycja Cierocka-Szumichora (Dyrektor artystyczna marki Patrizia Aryton), Piotr Krenig (ekspert w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, prezes zarządów w kilku firmach z branż: consulting i szkolenia, produkcja i handel oraz systemy informatyczne i aplikacje mobilne) oraz Iwona Guzowska (polska bokserka i kickboxerka, mistrzyni świata, Europy i Polski, polityk, autorka książki „Najważniejsza decyzja”).

To oni będą inspirować, wskazywać i zwiększać wiedzę uczestników do bycia świadomymi w biznesie.

Zainteresowany? Dobrze trafiłeś, bo mamy do wygrania w konkursie bilet dla jednej osoby na konferencję „Bądź świadomym przedsiębiorcą”. Aby powalczyć o tę wartościową nagrodę, należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: „Po raz który Stowarzyszenie „Świadomi w biznesie” organizuje Konferencję w Ostrowie Wielkopolskim?”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Konferencja”. W treści – oprócz poprawnej odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Konkurs trwa do wtorku 19 listopada, do godz. 12.00, ale kto pierwszy, ten lepszy!

REGULAMIN KONKURSU

materiały organizatora
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick