DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Uwaga! Zmiana miejsca koncertu Bogusława Morki!

Wielka Gala Sylwestrowa odbędzie się w innym miejscu. Przedstawiciele Ostrowskiego Centrum Kultury poinformowali, że to właśnie tam, a nie w Arenie Ostrów zostanie zorganizowany koncert Bogusława Morki. Ten wybitny tenor i solista Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, a także Teatru Muzycznego Roma w Warszawie, ponownie odwiedzi Ostrów Wielkopolski, aby spotkać się z miłośnikami muzyki operowej i operetkowej.

Zmiana miejsca organizacji koncertu nie wpłynie na ważność kupionych wejściówek. „Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność, godzina wydarzenia pozostaje bez zmian. Bilety nadal są dostępne w kasie OCK oraz na www.biletserwis.pl”.

Artyście będą towarzyszyć goście: Renata Johnson Wójtowicz, Emilia Zielińska, Mariusz Ruta, Sławomir Naborczyk i Piotr Salata. Śpiewakom będzie akompaniować Orkiestra Kameralna Alla Polacca pod dyrekcją prof. Adama Manijaka.

Oficjalny komunikat

Szanowni Państwo!

Ostrowskie Centrum Kultury informuje, że „Wielka Gala Sylwestrowa” – koncert Bogusława Morki, zostaje przeniesiony z ArenaOstrów do Ostrowskiego Centrum Kultury.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność, godzina wydarzenia pozostaje bez zmian. Bilety nadal dostępne w kasie OCK oraz na www.biletserwis.pl.

źródło: Ostrowskie Centrum Kultury

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • A
    Abc

    czwartek, 30 grudnia, 2021

    Uuu mało chętnych…

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz