Trwa kulturalne lato w mieście. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowano!

1
materiały organizatora
Koncerty, wystawy, warsztaty, kino plenerowe i wiele innych. W sierpniu w Ostrowie Wielkopolskim będzie się działo w ramach "Kulturalnego lata w mieście". Listę wydarzeń zaplanowanych na najbliższe tygodnie prezentujemy szczegółowo na wlkp24.info.

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i spędzania czasu w miłej atmosferze z rodziną oraz bliskimi. Dobrze kiedy można gdzieś wyjść i spędzić aktywnie czas albo wybrać się na koncert. W sierpniu atrakcji nie powinno zabraknąć. W Ostrowie Wielkopolskim przygotowano cały program nazwany „Kulturalnym latem w mieście”. Pod tym hasłem kryje się szereg atrakcji. Pierwszą była wystawa w Mediatece otwarta 1 sierpnia – „Festiwal Nowa Siła Kuratorska (edycja letnia).

Kolejną atrakcję, a więc koncert Michała Kielaka zaplanowano na piątek 6 sierpnia w amfiteatrze. Sobota będzie stała pod znakiem kina plenerowego na leżakach. W repertuarze amerykański film kryminalny „Na noże”.

Kolejne dni zapowiadają się równie interesująco. Wystąpią m.in. Reni Jusis, Maciej Lipina i kabaret Fifa Rafa z Katarzyną Pakosińską.

Tym wydarzeniom będzie towarzyszyć także wiele pobocznych, które zostaną zorganizowane w Mediatece, OCK-u i w ostrowskiej bibliotece.

Kulturalne lato w mieście (sierpień 2021)

materiały organizatora
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick