Potrącił i uciekł. Policja szuka świadków

0

39-letnia kobieta z licznymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala po potrąceniu przez samochód. Do wypadu doszło  19 lutego tuż po godz. 5 rano. w miejscowości Ligota (gm. Kobyla Góra). Sprawca nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Sycowa. Policja apeluje o kontakt do wszystkich świadków oraz osób mogących pomóc w ustaleniu danych kierowcy.

Wstępne ustalenia wykazały, że 39-letnia mieszkanka Sycowa, idąc prawym pasem jezdni została potrącona przez nieustalony dotąd pojazd. Ponadto sprawca wypadku nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Sycowa. w wyniku potrącenia doznała licznych obrażeń ciała, trafiła do szpitala w Ostrzeszowie.

Funkcjonariusze ustalili, że kobieta nie posiadała elementów odblaskowych oraz była w stanie nietrzeźwości – informuje podkom. Ewa Jakubowska, rzecznik prasowy ostrzeszowskiej policji.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzą czynności służbowe celem ustalenia i zatrzymania kierowcy.

Jednocześnie apelujemy do wszystkich świadków zdarzenia oraz osób mogących pomóc w ustaleniu sprawcy wypadku o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27  lub telefonicznie pod numerem 997 – dodaje rzecznik.

źródło: KPP Ostrzeszów

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick