Ostrovia 1909 rozgromiona w sparingu. „To był sparing juniorów. My byliśmy gośćmi”

8
TP Ostrovia 1909 przegrała w sparingu z Wiwą Goszcz aż 1:7. Potężnie osłabiony zespół, którego większość kadry była złożona z nastolatków, nie udźwignęła starcia z dużo bardziej doświadczonymi piłkarzami Wiwy, choć pierwsza połowa pozwalała myśleć o korzystnym wyniku.

Ostrovia 1909 była równie mocno osłabiona, co tydzień temu, kiedy zabrakło dziewięciu podstawowych zawodników. Nie może więc dziwić bardzo zły wynik. Porażka 1:7 to efekt kiepskiej postawy zespołu szczególnie w drugiej połowie. Pierwsze 45 minut było dobre w wykonaniu nastolatków, którzy muszą ratować seniorską drużynę, kiedy ta jest zdziesiątkowana kontuzjami.

Po chorobie do składu wrócił Damian Błaszczyk, ale – jak powiedział – doświadczenie kilku graczy z długim stażem na piłkarskich boiskach to zbyt mało, by zagrać równe 90 minut nawet w sparingu.

TP Ostrovia 1909 – Wiwa Goszcz 1:7
Michał Giecz

ZOBACZ TEŻ: Równi w lidze – równi w sparingu

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. Niewiem jakie słowa byłyby tutaj dobrym określeniem ale jedno wiem ze prezes jego zastępca powinni jyz dawno zrezygnować odkąd ovia spadła z 2ligi idzie na dno pod ich rządami a opowiadanie o zdolnej młodzieży i dotowanie tego setkami tysięcy złotych o ile pamietam 140tys na 1półrocze to wywalanie pieniędzy na pseudo prezesów bo szkolenia niestety tutaj nie widać ,kilka Akademi piłkarskich i nie można uzbierać 20 uzdolnionych młodych ludzi w 70tys mieście poprostu tym prezesom już dziękujemy

    • Mlodzierz jest zdolna ale w druzynie seniorow moze zagrac 2lub 3 tu niestety proporcje zostaly mocno zachwiane jesli chodzi o szkolenie to przez ta absurdalna sytuacje nie odbierajmy mlodym umiejetnosci a wszystkim trenerom OVII ich ciezkiej pracy

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick