OGLĄDAJ NA ŻYWO! KPR Ostrovia – Olimp Grodków

0
Zapraszamy do oglądania w niedzielę w TV Proart lub na wlkp24.info meczu KPR Ostrovia - Olimp Grodków, który będziemy pokazywać na żywo. Początek o godz. 15.50.

To będzie mecz o bardzo ważne punkty. KPR Ostrovia podejmie Olimp Grodków w ramach 5. kolejki I ligi mężczyzn. Ostrowski zespół do tej pory wygrał dwa spotkania i dwa kolejne przegrał. Zajmują 6. miejsce z 6 punktami. Olimp Grodków plasuje się niżej, bo na ostatniej, 11. pozycji w tabeli i po trzech spotkaniach ma 0 punktów.

To powinno być teoretycznie łatwe spotkanie, ale w piłce ręcznej nie ma łatwych rywali, a przypisywanie sobie punktów przed meczem często kończy się bolesną porażką. Dlatego w drużynie KPR-u pełna mobilizacja i… prośba od szczypiornistów o doping przed telewizorami i monitorami. W związku z obostrzeniami dotyczącymi czerwonej strefy, fani biało-czerwonych nie będą mogli oglądać tego spotkania z trybun ostrowskiej hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 14, a poprzez transmisję telewizyjną i internetową.

– Serdecznie zapraszamy każdego kibica piłki ręcznej przed telewizory, aby mogli nas dopingować w tym arcyważnym spotkaniu – zachęca Patryk Marciniak, najlepszy strzelec KPR-u (41 bramek). – Niestety, nie możemy spotkać się na hali, ale zachęcamy do oglądania nas w telewizji – dodaje Michał Bałwas.

Początek transmisji w niedzielę o godz. 15.50 tylko w Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info (poniżej).

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick