DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Tragiczny poranek w Torzeńcu

W piątek rano służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o możliwym wypadku w Torzeńcu w powiecie ostrzeszowskim.

Do zdarzenia doszło nad stawem w Torzeńcu. Właściciel stawu zauważył ciało i powiadomił służby ratunkowe. Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, ale mimo prowadzonej resuscytacji nie zdołano uratować mężczyzny.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego przebywał tu rekreacyjnie. Mężczyzna został zauważony w wodzie przez właściciela stawu, który niezwłocznie powiadomił służby ratunkowe, jednak życia mężczyzny nie udało się uratować – mówi Eliza Rybczak, młodszy aspirant policji w Ostrzeszowie.

Na razie nie są znane przyczyny i okoliczności zdarzenia. Nad sprawą pracuje policja w Ostrzeszowie.

autor: Arleta Zeidler

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz