DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Nowe stawki za odbiór odpadów w Jarocinie

Od nowego roku na terenie gminy Jarocin wzrosły stawki opłat za odbiór odpadów komunalnych zbieranych nieselektywnie. Stawka miesięczna opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, w przypadku, gdy mieszkaniec nie zbiera odpadów w sposób selektywny wynosi 18 zł od mieszkańca. Szczegóły można znaleźć na stronie miasta.

Opłata dla mieszkańców, którzy zadeklarowali zbiórkę bez segregacji, wzrosła automatycznie z początkiem stycznia br. Jeszcze w 2016 roku otrzymali oni stosowne zawiadomienia o zmianie stawek ze wskazaną nową wysokością opłaty miesięcznej. – Oczywiście w każdym momencie można zmienić zbiórkę z nieselektywnej na selektywną. W takim przypadku należ złożyć korektę deklaracji, w której mieszkaniec wskaże segregację, a tym samym – niższą stawkę za odpady – tłumaczy Weronika Banaszak.

Stawka miesięczna opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, w przypadku, gdy mieszkaniec nie zbiera odpadów w sposób selektywny wynosi 18 zł od mieszkańca. Stawki za odbiór odpadów komunalnych zbieranych nieselektywnie dla nieruchomości niezamieszkałych dostępne są tutaj:

http://www.jarocin.pl/pl/news/Nowe-stawki-oplat-za-odbior-odpadow-niesegregowanych-2622.html

Maciej Parysek

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz