Nie żyje mieszkaniec powiatu ostrowskiego. 14 nowych zakażeń w Wielkopolsce

7
Fot. Pixabay
Nie żyje 73-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, a Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 14 przypadkach zakażenia w Wielkopolsce. Wśród nich są mieszkańcy powiatu ostrowskiego, ostrzeszowskiego i kaliskiego. To osoby w wieku od 28 do 66 lat. Większość z nich przebywa w szpitalach zakaźnych w Poznaniu i Wrocławiu. W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 3655 przypadków zakażenia koronawirusem. 197 osób zmarło, a 2561 zostało uznanych za ozdrowieńców.
Lp.PłećWiekPowiatHospitalizowany tak/nie nazwa szpitala, pobór próby
1MĘŻCZYZNAl.  50poznańskiNIE/izloacja domowa
2MĘŻCZYZNAdzieckopoznańskiNIE/izloacja domowa
3KOBIETAl.  51konińskiNIE/izloacja domowa
4KOBIETAl.  55konińskiNIE/izloacja domowa
5KOBIETAl.  63konińskiNIE/izloacja domowa
6KOBIETAl.  54ostrowskiNIE/izloacja domowa
7MĘŻCZYZNAl.  62szamotulskiTAK/Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, Poznań
8MĘŻCZYZNAl.  66ostrzeszowskiTAK/Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Wrocław 
9KOBIETAl.  33kaliskiTAK/Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, Poznań
10MĘŻCZYZNAl.  62ostrowskiNIE/izolacja domowa
11MĘŻCZYZNAl.  43ostrowskiNIE/izolacja domowa
12KOBIETAl.  48gostyńskiTAK/Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, Poznań
13MĘŻCZYZNAl.  45ostrzeszowskiTAK/Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, Poznań
14KOBIETAl.  28ostrzeszowskiTAK/Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, Poznań
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  • 19
   6

   Odejdzie…..nie tak szybko. Dopóki szczepionki pewnie nie będzie. Przed nami 2 tura wirusa tak przewidują
   Zaczną się powroty z wakacji to dopiero będzie. Za szybko wszystko odpuszczali. Ludzie też się nie stosują do wytycznych.

 1. 11
  9

  Niech wreszcie skończą z tym covidem i szczepionkami. Zastanawiał się ktoś dlaczego tak dobrze Polska sobie poradziła z tą “pierwszą turą”? Bo w Polsce zaszczepia się tylko 1 % społeczeństwa, na zachodzie to powyżej 50 %. USA już ma przygotowane 100 milionów podwójnych dawek po ok. 40 dolarów za sztukę, czyli ok. 1,9 miliarda dolarów. Jak chcą to niech się trują. Żaden Bill Gates ani inny” dobroczyńca “nie zmusi mnie ani mojej rodziny do brania tego gówna. Myślmy samodzielnie i nie dajmy się manipulować TV. Śmieszy mnie też gatka o 2 turze pandemii. Oni już są pewni i już to nakręcają. Odpowiem : część z nas już to przeszła. Niestety osoby starsze są w gorszej sytuacji, bo po prostu mają słabszy organizm. Ale przecież są też 100 latkowie co wyzdrowieli, bo nie mieli chorób współistniejących. Nie dajmy po prostu się zwariować. Zdrówka życzę.

  • 13
   10

   Sam poddałeś się manipulacji. Czym są wg Ciebie “choroby współistniejące” ? Jeśli umrze osoba przez Covid19 a równocześnie miała łuszczycę, to i tak napiszą, że miała choroby współistniejące. Czy wg Ciebie to współistnienie łuszczycy miało jakikolwiek związek ze śmiercią??? I pamiętaj nie ma osób “zdrowych” – są tylko niezdiagnozowani. Uważajcie ludzie – i nie słuchajcie pierdół, że to zwykła grypa, że każdy to przejdzie, że to tylko medialna manipulacja itd….

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick