Nie żyje 54-letni rowerzysta znaleziony na drodze. Policja wyjaśnia, co się stało

4
54-letni rowerzysta z powiatu ostrowskiego został znaleziony na drodze w miejscowości Możdżanów w gminie Sośnie. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Należy ustalić, czy doszło do potrącenia, czy śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych.

Policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu w godzinach porannych. Otrzymali informację o mężczyźnie leżącym na drodze w Możdżanowie (gmina Sośnie) w powiecie ostrowskim. Niestety, 54-latka nie udało się uratować i lekarz stwierdził zgon. – O zdarzeniu został powiadomiony prokurator. Wyjaśniane są wszystkie okoliczności i przyczyny zdarzenia – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

Czynności będą prowadzone, by wyjaśnić, czy mężczyzna został potrącony, czy śmierć 54-latka nastąpiła z przyczyn naturalnych i bez udział osób trzecich.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Pani Ewo, zamiast ”Należy wykluczyć, czy doszło do potrącenia, czy śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych.” powinno być :Należy ustalić, czy doszło do potrącenia, czy śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych.

  2. na ostrow24.tv jest podane że nie było wolnej karetki, dlatego wysłano kilka wozów straży pożarnej, Ta informacja też powinna być podana, Pomijając oczywiście że to skandal, rząd na swoje promowanie i na politykę ma pieniądze, ale na zdrowiu obywateli się oszczędza oczywiście.

    • Co proponujesz, aby poprawić sytuację w służbie zdrowia? Dodam tylko, że jak zaczniesz tworzyć grafik obsad karetek to na starcie będziesz miał malutki problem – brak lekarzy i personelu. Powodzenia. 🙂
      Podziękowania dla władz, wszystkich po kolei od wielu, wieeeeeeeelu lat.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick