DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Miał przyjechać do Ostrowa 17 czerwca. Spotkanie z sędzią zostało odwołane

Spotkanie z Piotrem Gąciarkiem, sędzią Sądu Okręgowego w Warszawie, które miało odbyć się 17 czerwca w Ostrowie Wielkopolskim, zostało odwołane. Wydarzenie zostanie przeniesione na inny termin, o którym poinformujemy.

Fot. materiały organizatora

Spotkanie z sędzią Piotrem Gąciarkiem to kolejne w ramach Klubu Praworządności, które odbywa się w Ostrowie Wielkopolskim. Gośćmi spotkania byli już m.in. prokuratorzy Ewa Wrzosek i Jarosław Onyszczuk oraz sędzia Igora Tuleya. Kolejny to Piotr Gąciarek, sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie, a spotkanie zostało zaplanowane na 17 czerwca (sobota). Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Co dalej z Wymiarem Sprawiedliwości w Polsce?”

Ostrowski Spacer Protestacyjny „Łańcuch Światła”, współorganizator poinformował, że spotkanie nie odbędzie się w planowanym terminie. „Szanowni Państwo, w związku z nieprzewidzianym wcześniej, całodniowym dyżurem sędziego Piotra Gąciarka w jego macierzystym Sądzie Okręgowym w Warszawie – odwołujemy spotkanie z nim w dniu 17 czerwca 2023 roku (sobota) – w ramach Klub Praworządności w Ostrowie Wielkopolskim . O nowym terminie spotkania z sędzią Piotrem Gąciarkiem poinformujemy w oddzielnym komunikacie na naszej Grupie Ostrowski Spacer Protestacyjny „Łańcuch Światła” – czytamy we wpisie.

Napisz do autora

Komentarze (6)
 • R
  Roman

  sobota, 10 czerwca, 2023

  Pytanie retoryczne… Czy sędziowie z Justina to jeszcze sędziowie …??
  Oni chcą dobrze do RP???
  Wstydzę się W Polska ma tak nierozumnych sędziów.. czy to mafia sędziowska????

  Odpowiedz
 • GM
  Gość mb

  sobota, 10 czerwca, 2023

  Justicja to organizacja ? Sędzia ma być bezpartyjny a wyroki tej kasty mówią coś innego to zaprzeczenie praworządności w Polsce.

  Odpowiedz
  • N
   Normals

   niedziela, 11 czerwca, 2023

   Rozumiem, że upartyjniona w zdecydowanej większości prokuratura pod rządami partyjnego Prokuratora Generalnego Ci nie przeszkadza. I to, że Orlen nadal kupuje ropę i gaz skroplony od Ruskich, też nie.
   Ale trudno od od zwolennika PIS oczekiwać logiki.

   Odpowiedz
   • P
    Poznaniak

    niedziela, 11 czerwca, 2023

    Podaj choć jeden przykład logiki twoich wielbicieli z opozycji? Kto podpisał umowę długoterminowa na zakup ropy i gazu z Rosji? Kto nie widział przeszkód na sprzedaż LOTOSu nawet Rosjanom? Na pewno nie PiS.

    Odpowiedz
 • GM
  Gość mb

  sobota, 10 czerwca, 2023

  Te wyroki to masakra ot kopalnia Turów zamknąć kopalnię a u niemców czy czechów takie kopanie istnieją ( źle się dzieje w tej unii oj źle doprowadzą nas do rozpadu chyba a kto na tym skorzysta? nie Donaldu i my jak będzie ruski mir Donaldu odleci a my ? powtórka z historii)

  Odpowiedz
 • S
  Stan

  sobota, 10 czerwca, 2023

  Mam dystans do polityki i niech każdy robi co ma w obowiązkach, a sędziowie niech także robią co do nich należy,więcej sprawiedliwości, mniej troski o swoje przywileje.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz