"Kuchenne rewolucje" z Odolanowa już dzisiaj

0

„Kuchenne rewolucje” prosto z Odolanowa już dziś. O godzinie 21:30 na kanale TVN mieszkańcy regionu będą mogli zobaczyć znajome sobie miejsce – jedną z restauracji w Odolanowie. W styczniu Magda Gessler – charyzmatyczna restauratorka odwiedziła „Zajazd u Stefana”, który poddała całkowitej metamorfozie. Dziś dowiemy się jak to wszystko wyglądało.

Magda Gessler – autorka programu „Kuchenne rewolucje” wraz z ekipą telewizyjną w drugiej połowie stycznia gościła w Odolanowie, a konkretnie w jednym miejscu – „Zajeździe u Stefana”, który teraz zajazdem dla piwoszy już nie jest, a lokalem serwującym m.in. milickiego karpia w różnej postaci.

Po otwarciu restauracji Stefan wyjechał zarabiać na budowie, a Ania, która była w ciąży, została w domu. I tak, bez nadzoru właścicieli, ich wymarzony lokal szybko został zdegradowany do roli miejscowej pijalni piwa, do której nikt z mieszkańców nie zaglądał po to, by coś zjeść. Po narodzinach i odchowaniu najmłodszej, trzeciej córeczki, Ania wróciła do pracy w zajeździe. Pracowała codziennie, od świtu do późnego wieczora, by lokal był znowu postrzegany jako restauracja, a nie pijalnia piwa. Podjęła walkę o lepszy status swojego lokalu okupioną ogromnym wysiłkiem i pracą. Sukces jednak był połowiczny – „Zajazd u Stefana” przestał być postrzegany jako pijalnia piwa, stał się natomiast miejscową jadłodajnią, gdzie goście przychodzili tylko na obiady dnia, po 15 złotych. Awans do rangi prawdziwej restauracji się nie powiódł. – czytamy w opisie odcinka na stronie producenta programu.

Podczas realizacji odcinka Odolanów odwiedziliśmy także my z naszymi kamerami, a co udało nam się podejrzeć, można zobaczyć TUTAJ.

źródło foto: kuchennerewolucje.tvn.pl/Facebook "Karpiówka"

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick