Kto stanie się świadomym przedsiębiorcą? [WYNIKI KONKURSU]

0
materiały organizatora
Ogłaszamy wyniki konkursu, w którym do wygrania był bilet dla jednej osoby na konferencję "Bądź świadomym przedsiębiorcą", która odbędzie się w piątek 22 listopada w Ostrowie Wielkopolskim. Szczegóły na wlkp24.info.

Rozstrzygnęliśmy ogłoszony w weekend konkurs, w którym do wygrania był bilet dla jednej osoby na konferencję „Bądź świadomym przedsiębiorcą”, która odbędzie się w piątek 22 listopada w Ostrowie Wielkopolskim.

Zadaniem konkursowym było udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie, „Po raz który Stowarzyszenie „Świadomi w biznesie” organizuje Konferencję w Ostrowie Wielkopolskim?”. Odpowiedź brzmiała, że to IV konferencja. Spośród nadesłanych na adres konkurs@wlkp24.info zgłoszeń, wybraliśmy osobę, która jako pierwsza poprawnie odpowiedziała na to pytanie.

W trakcie trwania konkursu, zgłosił się do nas organizator konferencji, który, zadeklarował się, że przekaże jeszcze jeden bilet. W związku z tym, ogłaszamy dwóch zwycięzców konkursu. Są nimi: Jest nią Bartosz Stawik oraz Łukasz Szukalski z Ostrowa Wielkopolskiego.

Ze zwycięzcami, w sprawie odbioru biletów na piątkową konferencję, skontaktujemy się osobiście.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick