Dzień dobry play-off! Podsumowanie ostrowskiej bańki półfinałowej fazy rozgrywek

2
Codziennie o 12.00 na antenie Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info emitujemy program na żywo "Dzień dobry play-off", w którym Marcin Gebel podsumowuje wydarzenia minionego dnia w ramach fazy półfinałowej Energa Basket Ligi rozgrywanej w Arenie Ostrów. W niedzielę gościem był Bartosz Karasiński, Prezes Zarządu Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - drużyny, która awansowała do finału.

W niedzielnym programie podsumowującym mecze półfinałowej fazy play-off rozegrane w Arenie Ostrów pokazaliśmy m.in. zdjęcia ze świętowania awansu do finału zespołu Arged BMSlam Stali Ostrów Wlkp. Drużyna prowadzona przez Igora Milicića wygrała w sobotę z Legią Warszawa 95:87 i z bilansem 3-0 zakończyła ten etap rozgrywek Energa Basket Ligi.

W finale ostrowski zespół zmierzy się z Eneą Zastal BC Zielona Góra. Ta drużyna także bilansem 3-0 zakończyła rywalizację w półfinale, a jej przeciwnikiem był WKS Śląsk Wrocław.

W ramach tej fazy rozgrywek w niedzielę pokazaliśmy na żywo ostatni odcinek programu specjalnego “Dzień dobry play-off”, ale wrócimy na antenę Telewizji Proart i na portal wlkp24.info przy okazji finału EBL, który rozpocznie się w środę 28 kwietnia. Rywalizacja będzie się toczyć do czterech wygranych meczów.

SPRAWDŹ TERMINARZ FINAŁU ENERGA BASKET LIGI!

Mecze półfinałowej fazy play-off w Arenie Ostrów:

13 kwietnia
Enea Zastal BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław 97:90

14 kwietnia
Legia Warszawa – Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 80:85
Enea Zastal BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław 87:76

15 kwietnia
Legia Warszawa – Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 67:80

16 kwietnia
WKS Śląsk Wrocław – Enea Zastal BC Zielona Góra 75:80

17 kwietnia
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – Legia Warszawa 95:87

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 10

    Tylko smutasów denerwuje radość innych . Kto umie się cieszyć ten zbiera radość i wszystko co z tym jest związane . Brawo dla właściciela klubu :-).

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick