Arged BM Slam Stal zagra o złoto. Finał z Zastalem!

Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski rozpoczęła trzeci mecz od mocnego uderzenia i prowadzenia w pierwszej kwarcie 37:18. Mocne tempo utrzymywali do przerwy. Zastój nastąpił w trzeciej kwarcie, kiedy Legia odrobiła część strat, zbliżając się na dziewięć punktów. W ostatnich dziesięciu minutach gospodarze kontrolowali tempo meczu dzięki świetnej grze Treya Kella. Amerykanin w całym spotkaniu rzucił 33 punkty, miał także 6 zbiórek i 3 asysty. Stal ostatecznie wygrała 95:87. To drugi finał w historii ostrowskiego klubu, pierwszy przegrali z Anwilem Włocławek w 2018 roku 2-4.