DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Duży sukces kickboksera SWW CENTER-TEAM Odolanów

Już pierwsza walka z Dionizym Warszczukiem (ASW Knockout Zielona Góra) była trudnym pojedynkiem, ponieważ przeciwnik to mistrz Polski w tek kategorii wiekowej w formule full-contact. Dionizy to niezwykle silny fizycznie zawodnik, przy tym niski i o świetnych parametrach wolicjonalnych. Pojedynek nie należał do pięknych, Dawid wytrzymał napór przeciwnika i wygrał walkę 3:0.

Kolejna walka to półfinał z Maciejem Guzem (Fight Gym Lublin) – aktualnym mistrzem Polski w formule Oriental rules (muay thai), z którym Dawid przegrał w grudniu ubiegłego roku. Podczas tego pojedynku zawodnik SWW CENTER-TEAM Odolanów wspiął się na wyżyny swoich umiejętności, walczył koncertowo, świetnie prowadził pojedynek i ani przez moment nie przegrywał walki na punkty.

W finałowym pojedynku Barczak zmierzył się z Patrykiem Kłakiem (KGHM METRACO ARMIA Polkowice), wicemistrzem Polski z ubiegłego roku, uczestnikiem mistrzostw Świata. Patryk od początku atakował silnymi ciosami bokserskimi, Dawid wykorzystywał swoje atuty, czyli świetne kopnięcia, dzięki temu punktował i kontrolował przebieg pojedynku. Ostatecznie po bardzo wyrównanej walce kickbokser z Odolanowa zwyciężył różnicą dwóch punktów.

 

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz