CBA z wizytą w ostrowskim Urzędzie Miejskim

27
Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zjawili się z wizytą w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.

– Funkcjonariusze pojawili się z Urzędzie z prośbą o dokumenty dotyczące zamówień publicznych na prace budowlane w latach 2013-2018. Sprawdzamy czy były w tej sprawie jakieś nieprawidłowości. Trwają czynności sprawdzające – informuje Temistokles Brodowski, rzecznik prasowy Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

27 KOMENTARZE

  • Mieszkańcu zważ, że rok 2013 i 2014 to rządy Prezydenta Urbaniaka, a kontrola ma obejmować również te lata. Nie ma co zatem się podniecać i z góry ferować wyroki, tylko cierpliwie czekać na wyniki tej kontroli.

  • W tamtych latach donosów na prezydenta Urbaniaka było, że hoho i rożne kontrole z NIK włącznie niczego nie wykazały. Jestem spokojny. Za to w ostatnich latach? Czas pokaże

  • czytaj ze zrozumieniem OSTROWIANKO : lata 2013 i 2014. test na inteligencję: kto był wtedy prezydentem? no kto? proszę wyraźnie podać nazwisko

 1. Z wizytą to Rani Redaktor Ewo to ja mogę przyjść na zaproszenie na ciacho i herbatę. CBA to nie są już milusińscy. Oni wchodzą, kontrolują, sprawdzają i wychodzą. Czasem sami czasem z kimś

  • PiS w Ostrowi nigdy nie rządził trzymaj się faktów. Nigdy nie było Prezydenta z PiS. Za politykę PO odpowiada sama PO.

  • To prawda. Zastępcą Urbaniaka był wiceprezydent z PiS, a więc PiS współrządziło.

 2. Jako mieszkaniec miasta chciałbym wiedzieć ile kosztowało mieszkańców Ostrowa uzyskanie tytułów „Kobieta charyzmatyczna” i „TERAZ POLSKA”. W obecnej kadencji Pani Prezydent?

 3. W poprzedniej kadencji większość w Radzie Miejskiej tworzyła koalicja PO i PiS, o niedoinformowany, as podobno racjonalny.

 4. Pani Marlena Malaga wiceprezydent Ostrowa a teraz wicewojewoda ale tak to jest z dojna zmiana, że wielu rzeczy nie pamięta.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick