Burmistrz zrobi live’a na Facebooku. Zaprasza do zadawania pytań

1
screen z wideo z fanpage'a Arkadiusza Ptaka
Burmistrz Pleszewa Arkadiusz Ptak przeprowadzi transmisję na żywo na swoim fanpage'u na Facebooku, w którym odpowie na pytania mieszkańców. Początek w czwartek o godz. 18.00.

– Jeśli chcecie państwo wiedzieć, co się dzieje w mieście Pleszewie i gminie Pleszew, uzyskać odpowiedzi na trudne pytania, zapraszam na live’a w czwartek o godz. 18.00 – mówi Arkadiusz Ptak, burmistrz Pleszewa w nagranym na rynku krótkim wideo zachęcającym do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

CZYTAJ: W Ostrowie podała się do dymisji, w Pleszewie została skarbnikiem

A w Pleszewie ostatnio dzieje się całkiem sporo. Wymieniana jest kanalizacja w centrum miasta, zaraz po niej zostaną przebudowane rozkopane właśnie ulice w sąsiedztwie Parku Miejskiego, a do kolejki wąskotorowej, która jest letnią atrakcją turystyczną, dołączane są następne wagony. Nie brakuje jednak mniej popularnych decyzji jak choćby planowane podwyższenie opłat za odbiór odpadów komunalnych Zmiany mają wejść w życie za kilka tygodni.

Spotkanie na żywo będzie dostępne na fanpage’u burmistrza pod tym linkiem.

Podobną formę komunikowania się z mieszkańcami, aczkolwiek nie na żywo tylko w postaci nagrywanych wcześniej wystąpień, przyjął burmistrz Kępna Piotr Psikus, który zaczął w ten sposób przybliżać sytuację w mieście i gminie mieszkańcom podczas pandemii koronawirusa. Wtedy opowiedział m.in. o tym, dlaczego kilka dni po otwarciu przedszkoli zdecydował o ich ponownym zamknięciu oraz skrytykował mieszkańców Kępna, którzy nie noszą maseczek ochronnych w miejscach, gdzie jest to wymagane.

Czy inni włodarze też powinni przyjąć taką formę komunikowania się z mieszkańcami? Piszcie w komentarzach!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick