PKW publikuje cząstkowe wyniki do sejmu! [ZOBACZ LISTĘ]

1
źródło: wybory.gov.pl
Państwowa Komisja Wyborcza publikuje pierwsze wyniki do sejmu, które odbyły się 13 października. Są to na razie wyniki cząstkowe, które na bieżąco są aktualizowane. Na wlkp24.info publikujemy, jak na godz. 12.00 kształtuje się podział głosów.

Poznaliśmy cząstkowe wybory do sejmu z okręgu nr 36 [Kalisz]. Państwowa Komisja Wyborcza nadal przelicza spływające protokoły. My wynotowaliśmy liczbę głosów, które na godz. 12.00 zostały przypisane przez PKW kandydatom pochodzącym z naszego okręgu.

ZOBACZ TEŻ:  Ewa Matecka i Janusz Pęcherz senatorami! [OFICJALNE WYNIKI]

Wybory do sejmu (okręg nr 36)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. Andrzej Grzyb7 102 głosy (5,59%)
2. Piotr Walkowski1 503 głosy (1,18%)
4. Agnieszka Góralczyk489 głosów (0,38%)
5. Franciszek Marszałek487 głosów (0,38%)
7. Jan Grzesiek1 015 głosów (0,80%)
11. Jacek Konopka 222 głosy (0,17%)
14. Karolina Piekarska-Nowak100 głosów (0,08%)
15. Agnieszka Rybacka396 głosy (0,31%)
16. Alojzy Motylewski82 głosy (0,06%)
18. Kinga Kożańska98 głosów (0,08%)
21. Maciej Wasielewski 223 głosy (0,18%)
22. Joanna Kobus-Marczak110 głosów (0,09%)
24. Andrzej Grabowski2 882 głosy (2,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Jan Dziedziczak18 514 głosy (14,58%)
2. Tomasz Ławniczak3 795 głosów (2,99%)
3. Jan Mosiński4 664 głosy (3,67%)
4. Marlena Maląg10 523 głosy (8,28%)
5. Piotr Kaleta5 087 głosów (4,00%)
6. Lidia Czechak3652 głosy (2,88%)
7. Leszek Bierła857 głosów (0,67%)
9. Romuald Michniewicz463 głosy (0,36%)
10. Katarzyna Sójka7 230 głosów (5,69%)
12. Jerzy Kozłowski566 głosów (0,45%)
13. Piotr Januszkiewicz652 głosy (0,51%)
14. Krzysztof Dziedzic1 585 głosów (1,25%)
15. Alicja Śniegocka1 382 głosy (1,09%)
17. Sławomira Kalak250 głosów (0,20%)
22. Jan Szczerbań856 głosów (0,67%)
24. Andrzej Plichta936 głosów (0,74%)

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1. Wiesław Szczepański4 382 głosy (3,45%)
3. Karolina Pawliczak2 347 głosów (1,85%)
4. Beata Błażejczak-Kleczewska544 głosy (0,43%)
5. Józef Wajs961 głosów (0,76%)
6. Zbigniew Słodowy703 głosy (0,55%)
7. Krzysztof Kłosowski172 głosy (0,14%)
15. Elżbieta Cieślak156 głosów (0,12%)
16. Violetta Witczak171 głosów (0,13%)
19. Angelika Machowska71 głosów (0,06%)
23. Konrad Nowacki425 głosów (0,33%)

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1. Witold Stoch4 030 głosów (3,17%)
2. Ireneusz Czech505 głosów (0,40%)
4. Antoni Wieczorek362 głosy (0,29%)
7. Michał Pasek192 głosy (0,15%)
11. Julia Kurzawska388 głosów (0,31%)
13. Mikołaj Mąka244 głosy (0,19%)
15. Anna Stoch176 głosów (0,14%)
18. Arkadiusz Maślak223 głosy (0,18%)
20. Andrzej Kuświk286 głosów (0,23%)

KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1. Mariusz Witczak6 321 (4,98%)
2. Jarosaw Urbaniak2 877 (2,27%)
3. Bożena Henczyca3 882 (3,06%)
5. Marzena Budnik302 (0,24%)
6. Milena Kowalska1 041 (0,82%)
8. Piotr Kusiakiewicz184 (0,14%)
10. Stanisław Martuzalski332 (0,26%
12. Marcin Gagatek353 (0,28%)
13. Marzena Wodzińska675 (0,53%)
15. Wojciech Wysogląd46 (0,04%)
19. Magdalena Walczak170 (0,13%)
20. Ewa Dziubka519 (0,41%)
24. Alicja Łuczak460 (0,36%)

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick