Zostawił w hotelu w Karpaczu dwójkę dzieci i wyszedł. Od dwóch dni nie ma z nim kontaktu

0
Trwają poszukiwania mężczyzny. Pochodzący z powiatu ostrowskiego 35-latek przebywał w jednym z hoteli w Karpaczu z dwójką dzieci. w niedzielę 2 lutego około godz. 18.00 wyszedł z budynku przy ul. Dolnej, gdzie zostawił maluchy i oddalił się w nieznanym kierunku.

Jak informują przedstawiciele grupy Szukamy i Ratujemy Ostrów Wielkopolski, dzieci są bezpieczne. Mimo upływu czasu nadal nie ma jednak kontaktu z mężczyzną. 35-latek w dniu zaginięcia miał na sobie granatową pikowaną kurtkę bez kaptura, spodnie jeansowe, niebieskie buty sportowe oraz czarną czapkę. „Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, ma 163 cm wzrostu, krótkie lokowane włosy” – informują przedstawiciele SiR.

CZYTAJ: Szukają 16-latki. „Oddaliła się z ośrodka opiekuńczego”

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania mężczyzny, proszony jest o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub GOPR 601 100 300 bądź o skontaktowanie się z Grupą Poszukiwawczo-Ratowniczą Szukamy i Ratujemy (731 112 113), która jest w kontakcie z GOPR Karkonosze.

CZYTAJ: Prezes i dwie pracownice tymczasowo aresztowani. Są podejrzani „w związku ze śledztwem dot. udziału w zorganizowanej grupie przestępczej”

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick