Szukają 16-latki. “Oddaliła się z ośrodka opiekuńczego”

0
Fot. KPP Ostrów Wlkp.
Ostrowska policja poszukuje 16-letniej Marity Stodolnej, która - jak informują funkcjonariusze - oddaliła się z Ośrodka Opiekuńczego w Pleszewie.

Trwają poszukiwania 16-letniej Marity Stodolnej, która oddaliła się z Ośrodka Opiekuńczego w Pleszewie. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii ostrowskiej komendy. Poszukiwana jest mieszkanką gminy Nowe Skalmierzyce.

Jak informują funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 18 stycznia. Od tamtej pory nie udało się zlokalizować miejsca pobytu poszukiwanej.

CZYTAJ: Śmiertelne potrącenie w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce jedzie prokurator

Policja prosi o kontakt osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w odnalezieniu poszukiwanej. Wszelkie informacje na ten temat można podawać pod numerem telefonu (62) 73 77 211 lub 112.

To nie jedyne zaginięcie osoby z naszego terenu w ostatnich dniach. Trwają także poszukiwania Dariusza Bijaka. 35-latek pochodzący z powiatu ostrowskiego miał przebywać w jednym z hoteli w Karpaczu z dwójką dzieci. Jak informują członkowie grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Szukamy i Ratujemy w Ostrowie Wielkopolskim, w niedzielę 2 lutego około godz. 18.00 wyszedł z budynku przy ul. Dolnej i oddalił się w nieznanym kierunku.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick