Zmarł dr Jacek Kępa. Był wieloletnim naczelnikiem Wydziału Promocji i Współpracy Urzędu Miejskiego w Krotoszynie

0
Jacek Kępa / fot. krotoszyn.pl
Nie żyje dr Jacek Kępa, naczelnik Wydziału Promocji i Współpracy Urzędu Miejskiego w Krotoszynie. Zmarł 30 grudnia 2020 roku. Miał 59 lat.

W środę 30 grudnia zmarł dr Jacek Kępa. Przez wiele lat był naczelnikiem Wydziału Promocji i Współpracy Urzędu Miejskiego w Krotoszynie. Był związany z tym miastem od urodzenia. Na świat przyszedł 28 listopada 1961 roku właśnie w tym mieście. Dał się poznać jako sprawny i zaangażowany w pracę urzędnik, na którego zawsze można było liczyć. Niezwykle profesjonalny i zawsze przygotowany.

Leżały mu na sercu sprawy lokalnej społeczności, stąd jego zaangażowanie w ostatnich latach we współpracę ze stowarzyszeniami oraz przedsiębiorcami. Był odpowiedzialny również za organizację różnego rodzaju wydarzeń o zasięgu miejskim. To on wymyślił cykl spotkań “Wiara, nauka, sens – kultura europejska wobec spraw ostatecznych”.

Z rodziną oraz wszystkimi bliskimi zmarłego łączymy się w bólu i składamy wyrazy głębokiego współczucia” – mówią pracownicy Urzędu Miejskiego w Krotoszynie na czele z burmistrzem Franciszkiem Marszałkiem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick