Zebrano całą kwotę na dalsze leczenie Kasi!

4
Fot. siepomaga.pl/lek-dla-kasi
Ponad 250 tysięcy złotych - taka kwota widnieje na koncie zbiórki dla Kasi Tomaszewskiej, mamy czwórki chłopców, która walczy z rakiem jajnika. Nierefundowany lek to jej jedyna szansa, a koszty leczenia to około 20 tysięcy miesięcznie. Dzięki Państwa dobroci, Kasia otrzymała kolejny rok życia!

Kasię Tomaszewską poznaliście dwa lata temu, gdy dowiedzieliśmy się o jej problemach zdrowotnych. Samotną mamę czwórki chłopców zaatakował rak jajnika, a jedyna szansa to nierefundowany lek. Koszt miesięcznego leczenia to 20 tysięcy złotych. Wtedy, dzięki Waszej dobroci udało się zebrać ponad 200 tysięcy złotych i podarować Kasi rok, a potem dwa lata życia.

CZYTAJ: Podarowaliście Kasi dwa lata życia! Ponownie potrzebuje naszej pomocy

W grudniu tego rok ponownie musiała poprosić o pomoc, gdyż z zebranych wcześniej pieniędzy, zostało jedynie na jedynie dwie dawki. Do uzbierania było znów ponad 200 tysięcy złotych. “Rokowania w przypadku raka jajnika są bardzo złe… Mojej choroby nie da się wyleczyć, można ją jednak spowolnić. Jest lek, który może to zrobić, który da mi życie, przedłuży je, kupi cenny czas. Lek refundowany w wielu krajach Unii Europejskiej, ale nie w Polsce. Dostałabym go tylko w przypadku, gdyby doszło do wznowy, gdybym wtedy dobrze zareagowała na chemię. A ja do wznowy nie mogę dopuścić. Lek, o który walczyła wspaniała kobieta, chora na to, co ja, która starała się o jego refundację, której niestety nie ma już z nami… Kora”.

Mamy fantastyczną wiadomość! Pieniądze zostały zebrane! Kolejny raz udowodniliście, że macie ogromne serca! Kasia Tomaszewska może być spokojna, podarowaliście jej kolejny rok życia!

LINK DO ZBIÓRKI TUTAJ

Fot. siepomaga.pl/lek-dla-kasi
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. 3
    1

    W wyżej rozwiniętych krajach niz my poradzili juz sobie z rakiem szyjki macicy. Szczepieniami i problem zniknal. Pamietam jak w szkole proponowano dziewczyna płatne szczepienie niestety kwota była dla mnie za duża. Szkoda ze skoro nie ma refundowanych szczepien to chociaz nie można zapewnić w naszym kraju refundacji leczenia. Polska.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick