Zdewastowany seat ma zniknąć. Właściciel dał słowo [ZDJĘCIA]

5
Fot. Czytelnik
Policja zajęła się sprawą zdewastowanego seata, który od dłuższego czasu stoi przy ul. Mostowej w Czekanowie. Sprawę zgłaszali mieszkańcy. Znamy odpowiedź funkcjonariuszy.

Wracamy do tematu zdewastowanego seata, który od dłuższego czasu stoi na poboczu ul. Mostowej w Czekanowie. Kilka dni temu pisaliśmy, że w ostatnich dniach stał się obiektem aktu wandalizmu. Do tej pory był po prostu zaparkowany przy jezdni. W miniony weekend urwano mu lusterka, wybito szyby, zdemontowano tablice rejestracyjne i rozbito reflektory. Pojawiły się też wgniecenia w karoserii.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Mieszkańcy informowali o tym policję. My również zapytaliśmy przedstawicieli komendy, co w tej sprawie zamierzają zrobić i czy wiedzą, kto jest właścicielem wyglądającego na porzuconego seata. Właśnie otrzymaliśmy odpowiedź: “Policjanci ustalili właściciela pojazdu i nawiązali z nim kontakt. Właściciel został zobowiązany do usunięcia pojazdu i obiecał, że to uczyni” – informuje nadkom. Krzysztof Kula.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. A CO Z RESZTA WRAKÓW Z OSTROWSKICH ULIC ??? NP. Z ULICY SMIGIELSKIEGO STARY MERCEDES KTORY WRASTA W ZIEMIE A W ZASADZIE CHODNIK PRZY JEDNYM Z BLOKÓW JUZ Z 2 LATA ??? POLICJA TOTALNIE NIC NIE ROBI Z TAKIMI SAMOCHODAMI A JEST ICH KILKA JAK NIE KILKANASCIE !!! …CZEKAM NA ODPOWIEDZ !!

    • 2
      1

      na Chelmonskiego stoi Uno od 25lat straszy i zabiera miejsce parkingowe pod blokiem a wlasciciel bezczel nic nie robi

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick