Zderzenie busa z osobówką. Kierowca zakleszczony w pojeździe

0
Fot. Ostrów na sygnale
5 osób trafiło do szpitala w tym kierowca, który był zakleszczony w pojeździe - to efekt wypadku busa i samochodu osobowego, do którego doszło w Gorzycach Wielkich. Strażacy poinformowali, że doszło tam do czołowego zderzenia pojazdów.

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi, gdzie czołowo zderzyły się oba pojazdy. Podróżowało nimi łącznie sześć osób. Kierowca jednego z samochodów był zakleszczony w pojeździe. – By go wydostać strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Nieprzytomny, ale z zachowanymi funkcjami życiowymi został przewieziony do szpitala – poinformował dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Cztery kolejne osoby również zostały przewiezione do szpitala. Jak informuje rzeczniczka komendy policji, osobowym golfem kierował 21-latek z powiatu ostrowskiego. Podróżowały z nim jeszcze cztery osoby także z tego rejonu. – Trzeźwość tego kierowcy jest w trakcie ustalania. Busem kierował 51-latek z powiatu ostrowskiego. Mężczyzna był trzeźwy – mówi podkom. Małgorzata Michaś.

Okoliczności i przyczyny wypadku będzie wyjaśniać teraz ostrowska policja.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick