Zbiórka na Szymona trwa. Uwaga jednak na oszustów!

0
Fot. pomagam.pl/walkamalegoszymka
O zbiórce na małego Szymonka, który walczy z nowotworem informowaliśmy w ubiegłą środę. Chłopiec od urodzenia walczy z odrastającym guzem, który nachodzi na jego oko. Potrzebne będzie leczenie i usunięcie oka oraz zakup protezy. Rodzice Szymona poinformowali jednak, że w okolicy działają oszuści, którzy wykorzystują historię chłopca, by zdobyć od ludzi pieniądze.

Mały Szymon urodził się w marcu zeszłego roku i od razu zaczął podupadać na zdrowiu. Wiele wizyt, lekarskich konsultacji i badań wykazało wreszcie, że chłopca zaatakował guz, który umiejscowiony jest w niebezpiecznym miejscu i nachodzi na jego oko.

CZYTAJ: Mały Szymon walczy z nowotworem. Trwa zbiórka pieniędzy

Z końcem października miał rozpocząć chemioterapię. Na grupie pojawił się najnowszy wpis rodziców informujący o postępach w leczeniu. – Właśnie rozmawiałam z naszym onkologiem. Otrzymał wynik histopatologiczny nowego wycinka Szymona. Tym razem wynik prócz hamartoma pokazuje także neurofibroma, co mocno zmienia sytuację z chemioterapia, która też musi być odłożona do czasu potwierdzenia/ wykluczenia, że zamiast chemii Szymon otrzymałby inne leczenie-biologiczne. Niestety będąc w szoku nie dopytałam czy to jest refundowane, ale że strony lekarza nie padło zdanie że nie jest, więc prawdopodobnie będzie to możliwe na NFZ. Niestety jest też gorsza wiadomość – z próbki guza Szymona nie udało się otrzymać wystarczającej ilości DNA i próbka nie poszła do badania do Niemiec. Przyznam, że tym jesteśmy rozbici, myśleliśmy że już wszystko jest jasne a jednak znów musimy uzbroić się w cierpliwość – informują rodzice Szymka.

Na grupie pojawił się też wpis, w którym rodzice przestrzegają przed oszustami, którzy wykorzystali historię małego Szymka, odwiedzają domy na terenie powiatu ostrowskiego i zbierają pieniądze, które nie trafiają na konto zbiórki.

LINK DO PRAWDZIWEJ ZBIÓRKI PIENIĘDZY

JEDYNA ZBIÓRKA KTÓRĄ PROWADZIMY JEST NA PORTALU POMAGAM.PL !!! NIE CHODZIMY PO DOMACH !!!PROSIMY O MASOWE…

Opublikowany przez Małego Szymka Wielka Walka o ŻYCIE Czwartek, 24 października 2019

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick