Zabawa rozstrzygnięta. Sprawdź, czy zobaczysz mecz „Stalówki” z Ironi na żywo

0
Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania było pięć podwójnych biletów na mecz BM Stali Ostrów Wielkopolski z Ironi Ness Ziona w ramach European North Basketball League. Listę zwycięzców ogłosiliśmy na wlkp24.info.

Oto nagrodzeni w konkursie, w którym do wygrania były bilety na mecz BM Stal Ostrów Wielkopolski – Ironi Ness Ziona.

Dawid Spaleniak
Jestem kibicem Stalówki, dlatego wierzę w zwycięstwo we wtorkowym meczu. Zespół izraelski znacznie lepiej gra na własnym terenie i przy wsparciu kibiców. Kluczem do sukcesu będzie ograniczenie poczynań D. J. Coopera, który świetnie kreuje grę zespołu.

My natomiast mamy bardziej wyrównamy skład, każdy zawodnik może być liderem drużyny w danym meczu (pokazał to ostatni mecz – wyrównane zdobycze punktowe zawodników) i w zespołowości upatruję sukcesu.

Potencjał i jakość drużyn jest porównywalna, będą się liczyć detale koszykarskie lecz przy pełnych trybunach i głośnym dopingu to my będziemy swietować zwycięstwo. Wygra zespołowość i drużyna, a nie znane nazwiska i indywidualności.

Ps. To my zrewanżujemy się za porażkę w finale FIBA Europe Cup.
Hej, Stal!

Waldemar Skowroński
Zarówno Stalówka jak i izraelski Ironi Ness Ziona reprezentują wysoki, wyrównany poziom. Przy pełnych trybunach we Włocławku, gdzie stawką było pierwsze miejsce w grupie, to nasz zespół okazał się lepszy, pokonując rywala 93-86 natomiast Ironi awansowali do dalszej fazy rozgrywek z drugiej lokaty. Ostatecznie podczas finału Pucharu Europy FIBA w Tel Awiwie Ostrowianie przegrali z izraelskim zespołem 74-82. Wtorkowy mecz w Arenie będzie na pewno pięknym widowiskiem, a wygra oczywiście BM Stal Ostrów Wielkopolski.

Maciej Błaszczak
Inflacja spada, paliwo tanieje, wynagrodzenia rosną, Stalówka wygrywa z Zioną i ludziom żyje się lepiej.
A na poważnie, doping poniesie naszą drużynę. Wygramy.

Patryk Kaźmierczak
Zwycięzca meczu pomiędzy ostrowską Stalówką a Ness Ziona może być tylko jeden! Mecz ten wygra drużyna z Ostrowa Wielkopolskiego! Skąd ta pewność? Z izraelskim zespołem mierzyliśmy się już dwukrotnie, raz wygraliśmy, raz minimalnie przegraliśmy. Niestety, ta porażka miała miejsce we finale europejskiego pucharu, więc zawodnicy z Ostrowa – mimo zmian kadrowych – chcą rewanżu i zwycięstwa, a jak pokazał pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami, zespół z Izraela jest z zasięgu Naszej Stalówki! Jedno jest pewne już przed meczem, doping kibiców z Ostrowa jest najlepszy na świecie!

Lidia Rutkowska
Oczywiście, że wygra nasza drużyna. W sezonie 2020/2021 przegraliśmy z Ironi Ness Ziona, ale tylko dlatego, że grali w Tel Awiwie, przy swoich kibicach, którzy zdopingowali ich w kluczowym momencie. We wtorek to my będziemy nieść na fali Stalówkę i dodamy powera naszym zawodnikom. Wiemy doskonale, jak ważne jest wsparcie kibiców, więc we wtorek chciałabym zobaczyć 3 tys. kibiców i tą międzynarodową rywalizację. Odpowiadając na pytanie: „kto wygra mecz? STAL! STAL! STAL!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick