Wzrost liczby testów i wzrost zakażeń

6
Fot. Martin Sanchez / Unsplash
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 5 178 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. W tej liczbie ujęto 379 Wielkopolan. Wśród nich są także mieszkańcy naszego regionu z powiatów: ostrowskiego (14/0), krotoszyńskiego (10/0), kępińskiego (5/0), pleszewskiego (5/1), ostrzeszowskiego (4/0), , kaliskiego (2/0) i Kalisza (8/0).

W ciągu doby wykonano ponad 46,2 tys. testów na koronawirusa.

powiat/miasto dzienna liczba zakażeń dzienna liczba zgonów
jarociński 0 (110 wykonanych testów) 0
kaliski 2 (72 wykonane testy) 0
kępiński 5 (53 wykonane testy) 0
krotoszyński 10 (74 wykonanych testów) 0
ostrowski 14 (140 wykonanych testów) 0
ostrzeszowski 4 (46 wykonanych testów) 0
pleszewski 5 (62 wykonane testy) 1
Kalisz 8 (101 wykonanych testów)
0
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

 1. 9
  9

  Wiara balowała na Krupówkach z soboty na niedziele a oni już pierd@la ze wzrosły przez to zakażenia … jakim trzeba być kretynem żeby w to wierzyć ? Sami gadali ze czas inkubacji to około 14 dni. Gubią się w swoich kłamstwach na każdym kroku !
  Także, bawcie się póki jeszcze możecie, bo zaraz tak dokręcą śrubę, że odechce Wam się wszystkiego … albo weźcie sprawy w swoje ręce !

 2. 8
  10

  Do Jarek
  Weź Ty się ogarnij człowieku, każesz się bawić? Przez takich właśnie jak Ty zaraza nigdy nas nie opuści, kontakty międzyludzkie sprawiają, że Covid-19 się rozprzestrzenia, należy twardo trzymać się obostrzeń wtedy wirus wygaśnie i bawić będziemy się wszyscy, ale tylko wtedy kiedy tacy jak Ty zaczną posługiwać się rozumem

  • 7
   2

   Po pierwsze nigdzie nie napisałem że każe się bawić. Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem że szkola nas jak dzieci w przedszkolu. Tego nie dotykaj, tego nie próbuj, rób tak i tak. Do tego nakręcają jednego na drugiego i dzieła społeczeństwo. Im bardziej tym lepiej bo ludzie w końcu sami wezmą się za ryj@. Wracając do meritum, gdzie Ty widzisz logikę w tych ich zakazach i nakazach ? Podaj mi logiczne 3 zakazy albo nakazy,e tam 3, podaj jeden.

  • Co nie znaczy że każe … tylko proponuje. Kazałbym gdybym napisał MACIE SIĘ BAWIĆ ! … Morawiecki z kolesiami każą nosić maseczki, każą policji i sanepidowi łazić po lokalach otwartych zgodnie z prawem, każą zamykać stoki itd itd. Widzisz teraz różnicę ?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick