Wygraj wejściówkę na Dance Festival!

1
Mamy 10 pojedynczych wejściówek na Dance Festival Kalisz 2019. Nagrodzimy nimi 10 osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie: "Za co najbardziej lubisz zespół Modern Talking?" Szczegóły na portalu wlkp24.info.

Fun Factory, Modern Talking reloaded, Łobuzy, Laser Show by DJ Mwowk i inni. W niedzielę 7 kwietnia w Kaliszu będzie się działo, a Ty możesz stać się częścią tego widowiska. Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie, w którym do wygrania jest 10 pojedynczych wejściówek na Dance Festival Kalisz 2019.

Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy odpowiedzieć na pytanie: „Za co najbardziej lubisz zespół Modern Talking?”. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Dance Festival”. W treści – oprócz poprawnej odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na poprawne odpowiedzi czekamy do czwartku 4 kwietnia do godz. 10.00. Spieszcie się! Taka okazja może się nie powtórzyć!

REGULAMIN KONKURSU „Wygraj bilet na Dance Festival Kalisz 2019”

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick