Wygraj bilety na występ kabaretu Neo-Nówka! [KONKURS]

0
materiały organizatora
Już 3 października w Arenie Ostrów wystąpi kabaret Neo-Nówka! Grupa świętuje swoje 20. urodziny, a mieszkańcom miasta chce pokazać swoje najlepsze skecze! Mamy dla Was dziesięć podwójnych biletów na to wydarzenie. Wystarczy wziąć udział w konkursie na portalu wlkp24.info!

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo.

Artyści gwarantują niezwykły jubileusz w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną. Jesteście gotowi? Zapraszamy na urodziny jednego z najpopularniejszych kabaretów w Polsce.

Mamy dziesięć podwójnych biletów na występ słynnego kabaretu! Aby je wygrać, wystarczy wziąć udział w konkursie. Odpowiedz na pytanie: Skąd pochodzi Radosław Bielecki jeden z członków kabaretu Neo Nówka? Odpowiedź na pytanie konkursowe prosimy wysyłać na adres mailowy: konkurs@wlkp24.info. Oprócz odpowiedzi napisz swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer kontaktowy! Konkurs trwa od soboty (25.09) od godziny 19.00 do wtorku (28.09) do godziny 23.59. Wyniki ogłosimy już w środę (29.09).

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick