Wygraj bilet na koncert Davida Guetty! [KONKURS]

0
Na ten koncert czekają tysiące osób w całej Polsce, które marzą o biletach. Jeden z nich może trafić do ciebie, jeśli chcesz wiąż udział w koncercie Davida Guetty. Francuski muzyk przyleci do Polski i w najbliższą sobotę 27 stycznia zagra w krakowskiej Tauron Arenie.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla widzów Telewizji Proart i czytelników portalu wlkp24.info konkurs, w którym do wygrania jest pięć podwójnych wejściówek na koncert francuskiego artysty (dwie upoważniające do przebywania na płycie głównej, a trzy – na trybunie).

– To będzie wspaniały, jubileuszowy rok! W jego trakcie nie zabraknie też wielu zaskakujących niespodzianek dla fanów muzyki – zapewnia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia.

Francuski DJ cieszy się ogromną popularnością nie tylko w swoim kraju, ale też za granicą. Kluby i hale koncertowe, w których występuje są wypełnione po brzegi, a biletów zawsze jest mniej niż chętnych, by je kupić. O jego popularności świadczą też statystyki na portalach społecznościowych. Oficjalny profil artysty na Facebooku śledzą ponad 54 miliony fanów, a na Instagramie obserwuje go 8 milionów ludzi. Artysta ma na swoim koncie niezliczoną ilość koncertów na żywo, na scenach największych i najważniejszych festiwali oraz parkietach klubowych świata. Wśród nich znalazły się m.in.: Miami Ultra Music Festival, Tomorrowland oraz Coachella Festival. David Guetta stał się również głównym bywalcem jednego z najsłynniejszych klubów świata – Ushuaia na Ibizie. Zdobył także wiele prestiżowych nagród muzycznych, w tym m.in. MTV European Music Awards, Grammy Awards, DJ Awards oraz NRJ Music Award. Magazyn Forbes ogłosił go jednym z dziesięciu najlepiej zarabiających DJ-ów na świecie.

Nasza zabawa jest bardzo prosta. Wystarczy udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie: „Ile koncertów w ramach europejskiej trasy, na której znalazł się Kraków, zagra David Guetta?”

Nie wystarczy znać odpowiedź, by otrzymać bilet. Należy wejść na nasz profil na facebooku (facebook.com/wlkp24) i pod informacją o konkursie wpisać w komentarzu odpowiedź. Spośród osób, które do środy (24 stycznia) do godz. 20.00 odpowiedzą prawidłowo, wybierzemy pięciu szczęśliwców. Zwycięzców ogłosimy w osobnym komentarzu pod wspomnianym wpisem.

REGULAMIN KONKURSU

AKTUALIZACJA (26 stycznia)
Zgodnie z regulaminem rozstrzygnęliśmy, kto otrzymał wejściówki na koncert Davida Guetty. Zwycięzcami zostali: Ania Kaczmarek, Dawid Ajnbacher (bilety na płytę główną), Kamila Gierwiatowska, Kinga Jarosz, Dawid Mądry (bilety na trybuny).

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick