DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Wygraj bilet na koncert Davida Guetty! [KONKURS]

Z tej okazji przygotowaliśmy dla widzów Telewizji Proart i czytelników portalu wlkp24.info konkurs, w którym do wygrania jest pięć podwójnych wejściówek na koncert francuskiego artysty (dwie upoważniające do przebywania na płycie głównej, a trzy – na trybunie).

– To będzie wspaniały, jubileuszowy rok! W jego trakcie nie zabraknie też wielu zaskakujących niespodzianek dla fanów muzyki – zapewnia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia.

Francuski DJ cieszy się ogromną popularnością nie tylko w swoim kraju, ale też za granicą. Kluby i hale koncertowe, w których występuje są wypełnione po brzegi, a biletów zawsze jest mniej niż chętnych, by je kupić. O jego popularności świadczą też statystyki na portalach społecznościowych. Oficjalny profil artysty na Facebooku śledzą ponad 54 miliony fanów, a na Instagramie obserwuje go 8 milionów ludzi. Artysta ma na swoim koncie niezliczoną ilość koncertów na żywo, na scenach największych i najważniejszych festiwali oraz parkietach klubowych świata. Wśród nich znalazły się m.in.: Miami Ultra Music Festival, Tomorrowland oraz Coachella Festival. David Guetta stał się również głównym bywalcem jednego z najsłynniejszych klubów świata – Ushuaia na Ibizie. Zdobył także wiele prestiżowych nagród muzycznych, w tym m.in. MTV European Music Awards, Grammy Awards, DJ Awards oraz NRJ Music Award. Magazyn Forbes ogłosił go jednym z dziesięciu najlepiej zarabiających DJ-ów na świecie.

Nasza zabawa jest bardzo prosta. Wystarczy udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie: „Ile koncertów w ramach europejskiej trasy, na której znalazł się Kraków, zagra David Guetta?”

Nie wystarczy znać odpowiedź, by otrzymać bilet. Należy wejść na nasz profil na facebooku (facebook.com/wlkp24) i pod informacją o konkursie wpisać w komentarzu odpowiedź. Spośród osób, które do środy (24 stycznia) do godz. 20.00 odpowiedzą prawidłowo, wybierzemy pięciu szczęśliwców. Zwycięzców ogłosimy w osobnym komentarzu pod wspomnianym wpisem.

REGULAMIN KONKURSU

AKTUALIZACJA (26 stycznia)
Zgodnie z regulaminem rozstrzygnęliśmy, kto otrzymał wejściówki na koncert Davida Guetty. Zwycięzcami zostali: Ania Kaczmarek, Dawid Ajnbacher (bilety na płytę główną), Kamila Gierwiatowska, Kinga Jarosz, Dawid Mądry (bilety na trybuny).

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz