Woffinden o Jędrzejaku: Tomek był bohaterem w Ostrowie [WIDEO]

1
Tai Woffinden to wzór do naśladowania. Klasa sama w sobie. Na torze jak i poza nim. Nigdy nie odmawia zdjęć z kibicami, zawsze chętny do rozmowy z dziennikarzami. Całkiem podobnie jak jego przyjaciel, nieodżałowany Tomasz Jędrzejak, o którym pamiętają kibice w Ostrowie Wielkopolskim oraz Wrocławiu. Piątkowy mecz drużyn z tych miast potwierdził tę opinię. W trakcie zawodów oraz zaraz po zakończeniu, fani obu zespołów głośno skandowali imię i nazwisko swojego bohatera. Trzykrotny mistrz świata zaraz po meczu odniósł się do tej sytuacji, która sprawiła, że Brytyjczykowi zakręciła się łezka w oku.

Tomek był bohaterem w Ostrowie. Był także bohaterem Wrocławia. To był naprawdę wyjątkowy moment kiedy robiliśmy rundę dookoła stadionu i wszyscy kibice skandowali jego nazwisko. My to słyszymy we Wrocławiu bardzo często. Dobre jest to, że kibice o nim pamiętają i mam nadzieję, że pamięć o nim będzie wieczna – powiedział żużlowiec Betard Sparty Wrocław.

W piątkowym meczu PGE Ekstraligi zespół z Wrocławia pokonał Arged Malesę Ostrów 56:34, a Woffinden wywalczył dla swojego zespołu 12 punktów z trzema bonusami. – Mecz Tajskiego na duży plus. Pokazał jak wspaniale potrafi jeździć drużynowo. Ciężko się dzisiaj napracował i wielkie słowa uznania dla niego – chwalił swojego żużlowca trener zespołu Dariusz Śledź.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Około miesiąc temu po licznych rozmowach z przedstawicielami środowiska sportowego przekazałem Pani Prezydent propozycje zmiany nazwy stadionu miejskiego na „Stadion Miejski im. Tomasza Jędrzejaka w Ostrowie Wielkopolskim” i z nieoficjalnych informacji wiem, że uchwała w tej sprawie trafi na ręce Przewodniczącego Rady Miejskiej już w najbliższym czasie za co bardzo w imieniu tego środowiska dziękuję.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick