DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

W piątek pożegnanie prof. Tadeusza Sarnowskiego. Mszę pogrzebową pokażemy na żywo

Profesor Tadeusz Sarnowski zmarł 15 listopada w ostrowskim szpitalu w wieku 70 lat. Jego śmierć poruszyła społeczność ostrowską. Prof. Sarnowski był znaną osobistością w kręgach naukowych. Był Dziekanem Wydziału Zamiejscowego Społecznej Akademii Nauk w Ostrowie Wielkopolskim i dał się poznać jako znakomity wykładowca oraz organizator. Był także I Przewodniczącym Rady Programowej Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, oraz wieloletnim prezesem ostrowskiego przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowego ZAP-Robotyka.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 20 listopada. Msza święta rozpocznie się o godzinie 13.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ulicy Limanowskiego w Ostrowie. Pochowany zostanie na cmentarzu przy tej samej ulicy.

Dostajemy sygnały, że wielu z Państwa chciało wziąć udział w pożegnaniu prof. Sarnowskiego, ale ze względu na panującą epidemię i obowiązujące obostrzenia nie jest to możliwe. Dlatego mszę świętą pokażemy na żywo na antenie Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info. Transmisja rozpocznie się o godzinie 13.00.

Napisz do autora

Komentarze (3)
 • M
  Mirosław

  środa, 18 listopada, 2020

  Bardzo smutna wiadomość (i)

  Odpowiedz
 • LZP
  Lech z Płocka

  piątek, 20 listopada, 2020

  Bardzo dziękuję za wiadomość o transmisji.
  Bardzo chciałem być na pogrzebie mojego serdecznego Przyjaciela. Z powodu pandemii nie dane mi było. Mieszkam w Płocku, a dzięki tej transmisji będę z Wami mógł Go pożegnać.
  Jeszcze raz bardzo dziękuję za tą transmisję.

  Odpowiedz
 • LZP
  Lech z Płocka

  piątek, 20 listopada, 2020

  Płock – firma STALMECH – żegna naszego długoletniego partnera biznesowego.
  Mieliśmy i mamy zaszczyt pracować z Firmą ZAP Robotyka od wielu lat, na czele której stał człowiek o wielkim doświadczeniu, znakomity doradca, wspaniały człowiek.
  Z ogromną przyjemnością mogliśmy długie godziny spędzać na negocjacjach i rozmowach. Będzie nam tego ogromnie brakowało.
  Z wielkim żalem żegnany Go dzisiaj, choć wiemy, że ciągle żyje. Wiemy, że Miał On świadomość życia wiecznego i to dodaje nam otuchy do spokojnego dążenia dalej, aż do spotkania w wieczności.
  Łączymy się w żalu z Rodziną naszego przyjaciela i załogą firmy ZAP Robotyka.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz