W niedzielę derby. Będzie ciekawie

4
W najbliższą niedzielę, 17 czerwca do walki w lidze po trzytygodniowej przerwie wrócą żużlowcy MDM Komputery TŻ Ostrovia. Przed biało-czerwonymi kolejne derby. Tym razem na własnym torze ostrowianie podejmować będą zespół Unii Kolejarza Rawicz. - To na pewno będzie ciekawe spotkanie. Zresztą teraz są przed nami mecze, które będą przedsmakiem play off. Najpierw mamy Rawicz, a później czekają nas spotkania z Opolem i Rzeszowem - mówi Mariusz Staszewski, trener ostrowskiej drużyny, która z dorobkiem 12 punktów zajmuje teraz drugie miejsce. Nowym liderem jest za to Stal Rzeszów, która w niedzielę pokonała KSM Krosno i przewodzi w tabeli, mając na koncie 14 punktów. - Do meczu z Rawiczem przygotujemy się z tradycyjny sposób. Pod koniec tygodnia będziemy trenować na własnym torze - tłumaczy trener Staszewski.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Na dworze plus 32,a Strzelczyk znowu będzie płakał, dlaczego nie ma pełnego stadionu chętnych chcących oglądać te super zawody ,super 3 ligi podwórkowej

  2. Xftrwcvt…… Puki co , to ty płaczesz przy kompie podczas meczu….. Ot taki z ciebie zapłakany kibic. Nie chodzisz na mecze a skamlesz i wymagasz.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick