Ukradł ryby ze stawu swojej sąsiadki. Łowił je zza płotu

0
Z taką kradzieżą policjanci z powiatu ostrzeszowskiego dawno się nie spotkali. Jeden z mieszkańców gminy Kraszewice postanowił złowić ryby w prywatnym stawie swojej sąsiadki. Wszystko jednak opublikował w swoich mediach społecznościowych, a dzięki nagraniom do autora dotarli policjanci.

Mężczyzna chcąc sprawdzić, jak biorą ryby w stawie sąsiadki, wziął ze sobą wędkę, a swoją rozrywkę opublikował na swoich mediach społecznościowych. Materiały dotarły także do właścicielki stawu, która postanowiła wezwać policję. – Zbulwersowana właścicielka wezwała patrol, który szybko znalazł zawstydzonego wędkarza. Mężczyzna złowił dwie ryby, które nie należały do niego. Został ukarany mandatem.  Pozostaje zaapelować: szanujmy swoich sąsiadów i ich własność – mówi sierż. sztab. Adam Juszczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

CZYTAJ: Kościół modli się o deszcz. Prezes WIR prosi wojewodę o pomoc

Niecałe dwa tygodnie temu ostrzeszowscy policjanci także interweniowali w sprawie wędkarzy. Mundurowi wylegitymowali dwóch pijanych mężczyzn, którzy łowili ryby…w miskach z wodą. Oprócz tego haczykami uszkadzali zaparkowane w pobliżu samochody. Ponad to chodzili i skakali po jednym z pojazdów.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick