Pijani łowili ryby z… misek z wodą

1
Byli pijani, łowili ryby w miskach na parkingu w centrum miasta i mieli skakać po samochodzie. W tak nietypowy sposób postanowili spędzić wielkanocne przedpołudnie dwaj mieszkańcy Ostrzeszowa. Obaj dostali mandaty.

Prawdziwa fantazja poniosła dwóch mieszkańców powiatu ostrzeszowskiego, którzy będąc pod wpływem alkoholu, postanowili przetestować sprzęt wędkarski. Do myślenia może dawać fakt, że próbowali łowić ryby w… miskach z wodą. Na parkingu przy ul. Przemysłowej w Ostrzeszowie. W taki sposób świąteczne przedpołudnie postanowili spędzić dwaj mężczyźni, których odwiedziła policja.

Obaj zostali ukarani mandatami, ale zanim się to stało z agresją zareagowali na próbę interwencji. Mężczyźni mieli, zarzucając wędki do uprzednio przygotowanych misek z wodą, uszkadzać pobliskie pojazdy haczykami. Nadto, mężczyźni mieli chodzić i skakać po zaparkowanym pojeździe” – informują ostrzeszowscy policjanci.

Na miejscu okazało się, że auto było własnością partnerki jednego z mężczyzn. „Jeden z mężczyzn nie chciał przyjąć do wiadomości, że to, co robi, może stwarzać zagrożenie dla innych. Dał temu głośny i wulgarny wyraz, zaczął przejawiać agresję wobec interweniujących funkcjonariuszy. Nie pomogły prośby i polecenia policjantów, dopiero zastosowanie środków przymusu bezpośredniego ostudziło zapał krewkiego mężczyzny” – relacjonują mundurowi. 32- i 34-latek zostali ukarani mandatami.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick