Uderzył w ogrodzenie. 24-latek zabrany do szpitala

2
Fot. OSP Gostyczyna
Trwa seria wypadków w naszym regionie. W poniedziałek służby zostały powiadomione o zdarzeniu w Chotowie (gm. Nowe Skalmierzyce). Tam kierujący BMW 24-latek uderzył w ogrodzenie. Według nieoficjalnych informacji doszło do dachowania. Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe, a 24-latek został zabrany do kaliskiego szpitala.

24-latek z powiatu ostrowskiego kierując BMW najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem, uderzył w ogrodzenie i wjechał na teren jednej z posesji. Według nieoficjalnych informacji doszło do dachowania, ale tej wersji policja nie potwierdza. – Mężczyzna podróżował sam. Został on przewieziony do szpitala w Kaliszu – mówi mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

Nie ma na razie informacji, czy 24-latek był trzeźwy. Policja prowadzi w tej sprawie czynności i będzie wyjaśniać przyczyny zdarzenia.

CZYTAJ TAKŻE: Wybuch butli z gazem. Kilkanaście zastępów w akcji [ZDJĘCIA]

To kolejny wypadek w naszym regionie. Czarna seria miała miejsce w miniony weekend na terenie powiatu ostrzeszowskiego. Tam doszło do dwóch tragicznych wypadków. Pierwszy z nich miał miejsce w Torzeńcu. Zginęła tam 65-letnia kobieta, a dwie kolejne osoby trafiły do szpitala.

Dramat rozegrał się także w Niedźwiedziu. Kierujący pojazdem 45-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Pasażerowie, czyli 37-letnia kobieta oraz 15-latek zostali zabrani do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Niestety, mimo wysiłków lekarzy życia chłopca nie udało się uratować.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

    • Rowerem też trzeba umieć jeździć, każdy środek lokomocji wymaga umiejętności i zdrowego rozsądku

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick