„Twój Problem Nasza Sprawa”. Premiera już dziś

0
Dziś na antenie TV Proart premiera najnowszego odcinka programu reporterskiego "Twój Problem Nasza Sprawa". Jak co miesiąc przygotowaliśmy dla państwa trzy, naszym zdaniem ciekawe materiały.

Dziś w programie historia Zofii Musiał, która została oskarżona i skazana wyrokiem sądu za stłuczkę samochodową. Ona sama uważa, że nic takiego nie miało miejsca, ale smaczku sprawie dodaje fakt, że poszkodowanym jest mundurowy z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie.

Przed Sądem Rejonowym w Ostrzeszowie trwa proces Anny M. Lekarka z Wrocławia, która oskarżona jest o to, że 26 grudnia 2014 roku nie wykonała koniecznych badań swojej pacjentki Natalii Grell (na zdjęciu), czym naraziła ją na utratę zdrowia i życia. Coraz więcej pacjentów, którzy czują się ofiarami błędów lekarskich, oddaje sprawy do sądu….

Na zakończenie historia Mariusza Ratajczaka z Krotoszyna, który w wieku 12 lat w wyniku swojej nieuwagi na oczach kolegów pod kołami pociągu stracił prawą nogę. Chwilę po tym zdarzeniu dzięki współpracy polsko-holenderskiej otrzymał protezę kończyny. Dziś po 19 latach od tego wypadku, Mariusz zbiera pieniądze na nową protezę, która kosztuje ponad 50 tysięcy złotych.

redaktor wlkp24.info
redakcja@wlkp24.info

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick