„To żałosne. Tu przychodzą rodziny z dziećmi!” [WIDEO]

1
W niedzielę do Ostrowa Wielkopolskiego wróciły po 24 latach żużlowe derby Wielkopolski z zespołem Fogo Unii Leszno. Miało być wielkie sportowe święto, które zepsuli kibice gości. Na trybuny musiała wkroczyć policja, a sędzia przerwał zawody ze względów bezpieczeństwa. Bez winy nie pozostają fani miejscowej drużyny, którzy prowokowali przyjezdnych. - Myślę, że takie rzeczy na stadionach żużlowych nie powinny się zdarzać. Przychodzą tutaj rodziny z dziećmi, to nie jest miejsce, żeby się napieprzać po głowach - grzmiał po ostatnim biegu trener leszczyńskiej drużyny Piotr Baron. Jego zespół wygrał w niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim 57:33.

To jest po prostu żałosne. Jeśli ktoś ma ochotę, to mamy świetnego trenera od kick-boxingu. Zapraszamy na salę, po kolei, będzie można się zabawić i wyżyć. Ale stadion żużlowy nie służy do tego. Jest to bardzo słabe – kontynuował Piotr Baron.

Przykro się to oglądało. Szkoda, że taka sytuacja miała miejsce. Cały sezon był spokój na trybunach, a ten jeden mecz to przekreślił – powiedział kapitan Arged Malesy Ostrów – Tomasz Gapiński.

Jako trener to jeszcze nie widziałem czegoś takiego. To było niepotrzebne. Mam nadzieję, że to był pierwszy i ostatni raz – skomentował całą sytuację trener gospodarzy – Mariusz Staszewski.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Tragedia dla sportu. Takiego chamstwa jeszcze nie doznałem. Uliczne wulgaryzmy przenoszą się na stadion. Słowo wypie….. staje się częścią społeczeństwa. Pytam jakiego? Na stadionie siedzą dzieci a tu takie teksty. Szok.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick