Syn posła z PSL popiera kandydata PiS w wyborach [WIDEO]

73
Przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego Piotr Walkowski udzielił poparcia kandydatowi na senatora z ramienia Prawa i Sprawiedliwości – Łukaszowi Mikołajczykowi. Syn posła Piotra Walkowskiego z Polskiego Stronnictwa Ludowego twierdzi, że w tym poparciu nie należy doszukiwać się żadnych politycznych przesłanek, bo udziela go personalnie „jako radny za działania, które przyczyniły się do rozwoju powiatu ostrowskiego”.

Piotr Walkowski Junior jest Przewodniczącym Rady Powiatu Ostrowskiego od połowy listopada 2018 roku. W radzie pełni też funkcję członka Komisji Edukacji, Kultury i Sportu. Dziś poparł kandydaturę Łukasza Mikołajczyka do Senatu w nadchodzących wyborach parlamentarnych. – Senator Mikołajczyk doskonale radził sobie z problemami powiatu, zarówno infrastrukturalnymi, społecznymi czy zdrowotnymi, związanymi ze szpitalem. Ważne jest to, że mamy „swojego człowieka” w Warszawie, który godnie nas reprezentuje, ale i służy jako „łącznik” między nami a Warszawą – powiedział na konferencji prasowej, po czym wyliczał szereg osiągnięć, za które ceni sobie polityka PiS-u.

Łukasz Mikołajczyk uznał, że dla niego poparcie udzielone przez Piotra Walkowskiego jest „wyróżnieniem od bardzo aktywnego radnego”. – Cieszę się, że włodarze, samorządowcy i radni doceniają moją pracę dla okręgu – powiedział. Dodał, że „polityka to służba, a polityk powinien być wiarygodny”. – Nie pytam, nie patrzę kto na kogo głosował i kto z kim sympatyzuje. Senator jest jeden, reprezentuje wszystkich mieszkańców i wszystkich włodarzy – deklarował kandydat PiS-u na Senatora Łukasz Mikołajczyk.

W załączonym materiale filmowym publikujemy wypowiedzi po konferencji Piotra Walkowskiego i Łukasza Mikołajczyka.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

73 KOMENTARZE

  • 25
   51

   Nie interesuje mnie polityka, ale Mikołajczyk był aktywny w tej kadencji. Do wyborów trochę czasu i się zastanowię.

  • 32
   49

   Pan Walkowski powiedział głośno co działacze PSL od dawna mówią po cichu o Mikołajczyku, że jest skuteczny w działaniu i że warto z nim razem współpracować.

  • 36
   15

   Dla PIS tak – dobra decyzja – czyli PSL znowu się klei do tych oszołomów rujnujących nasz kraj. Smutne – ale pokazane prawdziwe oblicze PSL. PSL już stracuił mój głos – a miałem zamiar głosować na PISL –

  • 31
   10

   Przykre – typowy sprzedawczyk bez bez zasad – nie widzi jak Polskę dewsstuje PIS. A Senator w jakiej partii ? A co zrobił dla miasta i regionu ? Nic czym mógłby się pochwalić ! To co się dzieje – to pieniądze Samorządów i Urzędu Marszalkowkiego – A nie partii PIS !

  • 15
   5

   Ukryta prawda # typowe dla PSL i PIS # koalicja fałszu i obłudy # PSL – PIS # władza za wszelką cenę # mamy aktorów tej roli – sprzedajny karierowicz Piotr Walkowski umizgujacy się do PIS i były pedagog któremu nie przeszkadza bałagan w szkołach i kłamstwa PIS# Senator Mikoajczyk # który podszywa pod się pod sukcesy samorządów nic nie dając od siebie # żałosne postacie polityki #

  • 11
   5

   ,,Dobry wybór ” – pomógł nie zagłosować po raz pierwszy na PSL.
   Wczesniej tradycyjnie już nie głosowałem na oszołomów i kłamców z PIS.
   Sojusz PSL z PIS -synonim fałszu i obłudy. Taka przykra prawda.- ,, dobra zmiana ” -razem z PSL
   Łamanie prawa i niszczenie demokracji Ludowcom nie przeszkadza.

  • 24
   5

   Piotr Walkowski bis i Piotr Walkowski grają na 2 fortepianch. To przykre nie mieć zasad i honoru. Przygotowują grunt pod zmianę barw klubowych skokiem do PIS. Nie ważne, że maltretował PSL cały czas PiS – ale prywata Walkowskich górą. wstyd dla PSL. i tracą mój głos.

  • 8
   2

   Super Piotrek powinien wstapić do PIS, nie byłoby problemu – po co ma udawać, że jest członkiem PSL które tak namiętnie szkaluje PIS. Jak popiera Senatora Mikołajczyka to popiera PIS, Niszczenie demokracji mu nie przeszkadza, łamanie Konstytucji też nie?, afera za aferą ,, dobrej zmiany” też nie? – czyli może spokojnie robić karierę w PIS.

  • 20
   9

   PSL ukryty sojusznik PIS. Brzydzę się taka partia – która gnojona przez PIS – przymila się ,, dobrej zmianie „.

  • 13
   8

   Obiektywnie to Mikołajczyk w 2017 roku głosował trzykrotnie wbrew Ustawie Zasadniczej czyli złamał prawo. Tyle w kwestii obiektywizmu i tego, co kto robi…

  • 4
   9

   Hejterzy PO jak zdarta płyta o praworządności i nic więcej nie umieją zaproponować konstruktywnego.

  • 1
   4

   Beatko nie słyszałaś o Hejterach z PO bo oglądasz TVN. Posłuchaj obiektywnych mediów a dowiesz się o Inowrocławiu i farmie trolii w tamtejszym ratuszu którego prezydentem jest pan Brejza a syn jego jest prominentnym politykiem PO czyż nie prawda?

  • Hejterzy i kłamcy to sposób na wykrywanie wyborów przez PIS 🙂 to notoryczne kłamcy jak np. Morawiecki 2 krotnie skazany za kłamstwa. A Brejza jest sola w oku bo demaskuje kłamstwa i afery PIS !

  • 25
   6

   Wstydzę się za PSL, głosowałem na ta Partie, która opluwał PIS , a Oni ja popierają ! Już nie zagłosuje na tych sprzedawczkòw z PSL. Myślałem, że Piotr Walkiwski jest rozsądnym politykiem.

  • 21
   48

   Dofinansowania: do boisk sportowych, do hali przy SP 9, Lodowisko, renowacja płotu wokół cmentarza, karetki, radiowozy dla ostrowskiej policji, drogi lokalne, dofinansowanie dla ostrowskiego szpitala i wiele innych.

  • 35
   15

   Chyba nic nie zrobił – ale przypisuje mu się sukcesy Samorządu miasta i Urzędu Marszałkowskiego.
   Ale to trudno zrozumieć naiwnym wyznawcom PIS !

  • 25
   10

   Wyborców PiS odstaw co bierzesz bo Ci szkodzi. Konkrety konkrety ile i na co załatwił senatorek? Bo od uśmiechów lepiej nie będzie chyba że jemu z pensji senatora. A jakie jest jego zdanie na temat deformy edukacji zafundowanej przez koleżankę z partii? Co z łamaniem konstytucji?

  • 26
   6

   Że niby Mikołajczyk karetki załatwił. A które? Jedna karetka jest od Jurka Owsiaka i WOŚP (N) a resztę załatwiał starosta Rajski, tak samo jak pieniądze na remonty w szpitalu. Drogi lokalne, ha ha ha. Może obwodnicę też na spółkę z szanowaną prezydent?

  • Wszystko co powiat i miasto zrobiły w tej kadencji, idioci przypisują pozytywnemu działaniu Mikołajczyka. Prawdą jest, że facet bywa na każdym przecięciu wstęgi i to jest jego główny wkład w te prace.

 1. 31
  32

  Przynajmniej nigdy nie atakował PiS i dziś go poparł, a nie tak jak pulchna – najpierw atakuje Klimkową a dziś popiera ją by dorwać się do koryta

  • 8
   3

   A Senator Mikołajczk i Poseł Ławniczak nie chcą się dorwać do koryta ? PIS z Urzędów flagi UE wyprowadzał – pluli i plują na UE – nienawidzą EUR – ale pchali się pisowcy z dobrej zmiany po te parszywe EUR do Parlamentu Europejskiego.Podwójna moralność PIS pełna fałszu i obłudy. A ogłupiały lud przez TVPiS i kler głosuje na tych oszołomów i kłamców.

  • 6
   4

   Ale Walkowski Jr nigdy PiSu nie atakował i jego poparcie nie jest przejawem hipokryzji. Najgorzej jak ktoś 5 lat walił w Klimkową, a teraz do niej się przytula

  • 16
   4

   Piotr Walkowski bis i Piotr Walkowski grają na 2 fortepianch. To przykre nie mieć zasad i honoru. Przygotowują grunt pod zmianę barw klubowych skokiem do PIS. Nie ważne, że maltretował PSL cały czas PiS – ale prywata Walkowskich górą. wstyd dla PSL. i tracą mój głos.

 2. 8
  24

  …w pelni zgadzam sie z tym co oststnio zostalo powiedziane pod adresem Pana Senatora….to wlasnie taka osoba ktora nie dzieli …ogromny szacunek za kulture wypowiwdzi…szacunek dla opozycji…za pracowitosc i zaangazowanie w lokalne srodowiska….

  • 17
   3

   Piotr Walkowski przygotowuje wyjście awaryjne, w przypadku porażki PSL, desant do PIS. Fałsz i obłuda.

  • 12
   5

   Ale efektów zero – poza gadaniem i uśmiechami NIC. Nawet nie potrafł jako nauczyciel skrytykować bałagan jako pseudoreformę szkolnictwa – swojej koleżanki minister Zalewskiej. Człowiek marionetka bez swego zdania.

  • 7
   1

   Nie dzięki polakòw i bo PIS bierze wszystko łącznie ze stanowiskami i wielkimi pieniędzmi dla swoich nieudacznikow. Drugi sort ma być cicho i pokornie siedzieć pod butem PIS.

 3. 26
  10

  A co zrobił senator Mikołajczyk dla Ostrowa – jak zestawi się to z Samorządem Miiasta czy Wielkpolskiego Urzędu marszałkowskiego i WOŚP Owsiaka – czyli prawie zero. ale zaślepieni PISem – nie wiedzą skąd szło dofinansowanie – i przypisują sukcesy Senatorowi – który w tym nie brał udziału. Ale tracy są bezwolni wyborcy – którzy również nie dostrzegają zła które charakteryzuje ta władza. Fałsz i obłuda – i brak realnej oceny tragicznych skutków ,, dobrej zmiany ”.

 4. 25
  7

  Okazuje sie wg niektorych komentarzy, ze nikt nic dla naszego miasta nie zrobil tylko Mikolajczyk. Kwiaty sadzil, ploty stawial, szkoly remontowal, staruszki przez ulice przeprowadzal itp. No tylko na prezydenta RP

 5. 23
  5

  Typowy PSL – prawdziwe oblicze. To niech się przepisze Piotr Walkowski do PIS – będzie jasna sytuacja.
  A nie lizanie tyłka partii oszołomów i populstów – ktoś tu ogłuch i oslep – nie widzi zła które dała nam dobra zmiana.
  Tylko można współczuć – politykom bez zasad i charakteru.

 6. 23
  7

  LUDZIE !!!! wam się już wszystko pomieszało . Związek z powiatem jest taki , że pojawia się tam gdzie przecinają wstęgi . SZpital funkcjonuje dzięki temu że wybiera (szpital-dyrekcja ) i realizuje dobrze opłacane przez NFZ procedury . Zapewniam senator się tu nie leczy !! Wyróżnia się ….nawet mi się nie chce mówić . DNO.

 7. 25
  6

  Czyżby partia rządzaca zaszachowała tatę – seniora Walkowskiego. podobno byly na posła jakieś kwity – tak się mówiło w Wysocku.

 8. 7
  20

  Poparl uczciwego i wiarygodnego czlowieka jakim jrst senator Mikolajczyk. Przewodniczacy bardzo dobra decyzja widac ze przewodniczacy nie dzieli ludzi wobec parti a subiektywnie ocenia dzialania w naszym Powiecie. W miescie najpierw Po czy k.o chcieli zniszczyc pania Klimek a teraz sie popieraja wszystko,ystko to bardzo dziwne. Tak samo pani matecka kandydatka na senatora najpierw atakowana przez PO jak wiceprezydent Ostrowa a teraz popierana przez PO np Pania kowalska chore to dla mnie. Pozdrawiam normalnych.

  • 16
   6

   Typowe brednie wyznawcy PIS. Wiadomo, że Mikołajczyk był marionetką jak wszyscy z ,dobrej zmiany”. Nic nie zrobił dla miasta i regionu poza gadaniem i usmieszkami. A co do PSL to szkoda słów – plują na nich a Oni mówią, że deszcz pada.
   PSL partia sprzedawczyków tu przykład klanu Walkowskich.- smutne.

 9. 25
  4

  W powiecie ostrowskim jest koalicja PSL z PiS. Teraz może być taka koalicja w parlamencie. PSL jak zawsze obrotowy. Ja im nigdy nie wierzyłem. A co na to stary Walkowski? Chyba jeden komentarz jest prawdziwy? Coś się za tym kryje.

 10. 23
  5

  A co mnie obchodzi kogo popiera jakiś Walkowski. Rozpisujecie sie na ten temat jakby to bylo wydarzenie najwyższej wagi. I ze on poparł (chyba ma cos obiecane) to my też mamy iść głosować na Mikołajczyka?

 11. 7
  15

  Ale Was boli. że ktoś może mieć własne zdanie nie oglądając się na przynależność partyjną tylko na człowieka. Pan Piotr Walkowski będąc Przewodniczącym dobrze wie co i ile zrobił Pan Łukasz Senator Mikołajczyk dla miasta, powiatu i rejonu którego jest Senatorem RP.

  • 12
   6

   Nic nie zrobił Pan Senator rodem z PIS dla miasta i regionu !A PSL już klei się do władzy – nie ma zadnych zasad. Nie zagłosuję na ten bez zasad PSL i na oszołomów z PIS którzy zrujnowali nasza demokrację i podzielili społeczeństwo. Smutna prawda.

  • 11
   6

   Żenujacy ten PSL nadal szuka byle u władzy. Tak samo PIS który jest partią oszołomów, kłamców i populistów. Władza za wszelką cenę. Załosny PSL i Obłudny PIS idą w parze – tu kolejny przykład kim są. – Senator Mikołajczyk przewegetował kadencję jako marionetka Kaczynskiego nic nie robiąc dla regionu i kraju pozytywnego. Naga prawda !

 12. 6
  8

  Ktos tu dobrze napisal 🙂 predzej najpierw ludzie z Platformy doprowadzaja pania klimek do łez na kazdej sesji, ze wszystko robi zle wraz z pania Ewa Matecka a teraz ja popieraja. Wstyd pani Kowalska, pan Urbaniak i reszta z platformy. Moge napisac tak to wam sie grunt pod nogami zarywa i szukacie sojusznikow!!!! A pani prezydent powinna sama przemyslec to co robi bo to smiech na sali….

 13. 9
  5

  Śmiech na sali, – chyba śmiech ze łzami w oczach, to co robi ,, dóbra zmiana „. Łamie Konstytucję, niszczy wymiar sprawiedliwości, zrobiła pseudoreformę w szkolnictwie i służbie zdrowia, cenzura i idiotyczne decyzje w kulturze, potok kłamstw i pomówień w rządowej TVPiS, pazerność I kłamstwo politykòw PIS, . . . Z co się wezmą . . . To spierniczą nieudacznicy z tej opcji – cała ich reforma to pinset plus – nic poza tym! Skłoceni z UE i sąsiadami , – zrobili podziały społeczne i zadluźaja nasz kraj – to też udział w tym Senatora Mikolajczaka i Posła Ławniczaka. Smutna prawda !

  • 1
   2

   Konstytucja, konstytucja i konstytucja a może coś innego bo to stara śpiewka już jest. Wymiar (NIE)Sprawiedliwości jest to wymiany całej, tam musi być wymiana pokoleniowa i to szybko bo nadzwyczajna kasta się skompromitowała!!!!!!!!!!!!!!

  • Hejterzy i kłamcy to sposób na wykrywanie wyborów przez PIS 🙂 to notoryczne kłamcy jak np. Morawiecki 2 krotnie skazany za kłamstwa. A Brejza jest sola w oku bo demaskuje kłamstwa i afery PIS !

  • Nadzwyczajne kasta to Piotrowicze, Misiewicze, Kuchcinscy, Pawlowicz itp itd – . . . To grupa oszołomów i maturzystów !

 14. Nadzwyczajna kasta to PIS – afery i afery – premie i spółki skarbu państwa ze zmieniającymi się prezesami – i gratyfikacjami odprawami – prokuratura Ziobry swoich z PIS i faszystów, przekręty samolotowe – a ziobry która chroni – tajemnicza śmierć kolejnych świadków w sprawach afer PIS – 3 mld strat skoków PIS – afery z asystentkami Prezesa w NBP – niszczenie kultury, demokracji, przyrody jak np. Puszczy białowieskiej itd itp . . . To typowa mafijna działalnośc – Układ który Kaczyński szuka wsród innych a ma u siebie ! ?- do tego podziały społeczne – efekt pis.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick